Фотосесії

Наші найкращі види зйомок

Перед вами каталог наших зйомок

Краса – наша мета та кумир. Ваша краса.

Найкращі знімки народжуються тут!


Професійні фотосесії та відеозйомка

Frontpage ⎼ створюємо найкращі фотосесії для тих, хто цінує яскраві спогади

Фотостудия Frontpage працює у Києві та запрошує всіх бажаючих провести яскраву, якісну та неповторну фотосесію будь-якого жанру, напряму та характеру.
Фотосесії у нашій фотостудії ⎼ це нестандартні рішення, творчий підхід, привабливі ціни та чудові результати роботи всієї команди (куратора зйомки, фотографа, стиліста). Якщо ви вирішите зробити фотосесію з нами, ви отримаєте задоволення як від процесу, так і від результатів зйомки, створеної в унікальному стилі Frontpage.
Наша команда ⎼ це творчі, талановиті та багатогранні фахівці, які завжди націлені на досягнення найкращих результатів. Ми прагнемо втілити у життя творчі ідеї та перевершити очікування замовника.
У нашій фотостудії ми створили унікальну, стильну атмосферу, де кожен зможе знайти для себе щось особливе та неповторне. Ви бажаєте провести фотозйомку у Києві? Тоді наша команда до ваших послуг.

Головні переваги фотостудії Frontpage

  • Професійна фотосесія у фотостудії будь-якої складності. Втілюємо в життя стандартні та нестандартні ідеї
  • Ми гарантуємо своїм клієнтам ідеальне співвідношення ціна/якість. Високий рівень професіоналізму
  • Творчий підхід
  • Велику колекцію вдалих знімків
  • Робота у дружній атмосфері
  • Великий вибір локацій та ідей для зйомки від наших фотографів
  • Індивідуальний підхід до побажань клієнта
  • Робота з професійною технікою та обладнанням
  • Ми ставимося до своєї роботи як до сучасного мистецтва, тому поціновувачі такого підходу завжди повертаються до нас за новими фотосесіями

Як підготуватися до професійної фотосесії?

Насправді, все не так складно, як здається. Достатньо просто мати бажання провести фотосесію, а в усьому іншому вам можуть допомогти наші співробітники. Спочатку необхідно визначитися зі стилістикою зйомки. Це буде романтична фотосесія або індивідуальна зйомка в певному образі, можливо ви хочете отримати шикарні портрети або прогулянкові фотографії в природній обстановці. Ви можете зібрати колекцію референсів, на основі яких буде побудовано ідею зйомки. Дуже важливу роль відіграють у професійній фотосесії вбрання, аксесуари, зачіска та макіяж. Що стосується вибору локації, то у нас є низка прекрасних пропозицій, інтер’єрів та фонів. Також наші фотографи можуть провести зйомку на виїзді (виїзна фотосесія). Крім того, над вашим чином може попрацювати наш професійний стиліст-візажист.

Запорукою вдалої зйомки завжди є ваш гарний настрій та довірчі стосунки з фотографом, який при необхідності підказуватиме та спрямовуватиме вас, задаючи ритм та сценарій зйомки.

Пам’ятайте, фотосесія ⎼ це творчий процес і іноді найцікавіші ідеї приходять у процесі зйомки. Ви завжди можете комунікувати з фотографом, ділитися з ним своїми побажаннями та спонтанними ідеями. Не бійтеся розкутись, адже тоді ви зможете отримати максимальне задоволення від процесу.

Де будемо проводити фотосесію?

Ми пропонуємо своїм клієнтам можливість проведення професійної фотосесії як у студійній атмосфері, так і на вулиці чи на природі, у заміському будинку чи старовинному інтер’єрі. Наші фотографи мобільні та за бажання можуть спланувати виїзд на будь-яку обрану вами локацію, за попередньою домовленістю. Також ми надаємо послуги відеозйомки.

Київ – величезне місто, де є стільки унікальних, красивих місць, локацій, вулиць та парків, які можуть стати ареною для вашої фотоісторії.

Найкращі пропозиції від Frontpage

У нашій студії ви можете замовити фотосесію таких напрямків, як:

Щоб дізнатися, скільки коштує професійна фотосесія в нашій студії, ви можете ознайомитися з прайсом і зробити замовлення через сайт або зателефонувати за номером телефону, де наш менеджер відповість на всі питання і допоможе підібрати саме ваш тип зйомки.

Ми підготували для своїх клієнтів пропозиції на будь-який смак та бюджет. У нас ви можете провести міні-фотосесію, яка коштуватиме недорого або замовити глобальну професійну фотосесію “під ключ” із застосуванням кількох образів та локацій.

Вартість будь-якої фотосесії у студії Frontpage завжди виправдана та демократична.Також наші клієнти можуть скористатися унікальною послугою відеозйомки. За бажання штатний оператор зробить стильний бекстейдж вашої фотосесії, в якому будуть зібрані найяскравіші моменти процесу.

Frontpage — найкомфортніша та багатогранна фотостудія Києва. Приходьте і переконайтеся, що ми ідеально підходимо один одному.

Ми працюємо для вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень та 363 дні на рік 🙂

Disclaimer

Шановні клієнти. Дотримуючись законодавства України, хочемо попередити, що ваші фотографії можуть бути використані в НЕ комерційних цілях (портфоліо, публікації в соц. мережах). Якщо ви проти цього – вам достатньо про це просто сказати. Ми зафіксуємо ваше бажання та ваші фотографії не побачить ніхто, крім вас.