Сімейна фотосесія Київ

Сімейна фотосесія ⎼ це чудовий шанс зберегти найпрекрасніші моменти сімейного життя. Завдяки отриманим фотографіям, ви зможете спостерігати за тим, як ростуть і змінюються діти, зможете відобразити перші роки малюка, час дорослішання дитини, становлення та зрілості сім’ї. Час протікає і діти дуже швидко виростають. Змінюємося ми. Потрібно пам’ятати, що кожен момент є унікальним і знайти час зберегти його в сімейній фотосесії.

Наша фотостудія надає широкий спектр послуг для проведення сімейних фотосесій різних стилів. Ми надаємо своїм клієнтам затишні локації, стилізовані зали, колекцію фонів та аксесуарів інтер’єрних рішень. У роботі ми використовуємо лише сучасну професійну техніку. При бажанні ми готові забезпечити вас послугами стиліста і візажиста, які підберуть для вас образи. Фотографи підкажуть правильні пози, при необхідності надаючи референси, роблячи підказки, щоб у результаті ви отримали бездоганну, унікальну картинку.

Сімейна фотосесія може стати гарним подарунком для вашої другої половинки, ваших батьків, бабусь та дідусів. Сімейні фотозйомки часто прив’язують до важливих дат (річниця, дні народження, новий рік). Сам процес підготовки та проведення зйомки дуже трепетний та унікальний. Фотосесія має залишитися яскравим та теплим спільним спогадом вашої родини. Багато хто намагається проводити таку фотосесію якнайчастіше, щоб спостерігати за процесом становлення, розвитку, розквіту сім’ї. Діти стають дорослішими, батьки мудрішими і всі ці зміни чудово читаються на отриманих кадрах, які стають сімейною цінністю, пам’яттю, унікальною колекцією.

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.


Також вас може зацікавити Сімейна фотосесія на природі або як оформити Сімейну фотосесію у подарунок.


Кількість людей, які можуть брати участь у зйомці, зазначена в пакеті (Батьки+Діти), кожна додаткова людина + 300 грн. до обраного пакета.

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

З цією фотосесією також замовляють Візаж.

Унікальні фотографії на довгу пам’ять

Фотографії ⎼ це неповторна деталь, яка здатна викликати бурю емоцій, ностальгію та розчулення. День за днем ​​ми не помічаємо, як змінюється світ і міняємось ми. І ось одного разу зазирнувши в сімейний фото альбом, ми усвідомлюємо, що природний хід часу прекрасний.

Якісне сімейне фото може трансформуватися та стати листівкою на Новий рік, яку ви відправите на свята близьким та друзям, бабусям та дідусям. Така фотографія може стати магнітом на холодильнику або картиною на полотні. Сімейну фотосесію ви можете оформити у професійній фотокнизі або викласти у своїх соціальних мережах.

Якщо вас цікавить питання: “Скільки коштує сімейна фотосесія?”, це не складно порахувати. Ціна залежить від кількох факторів: обрана локація, тривалість зйомки, наявність стиліста та візажиста. На нашому сайті представлений актуальний прайс послуг та перелік готових пакетів для проведення фотосесії. Ви можете самостійно підібрати собі відповідний пакет послуг або скомбінувати зйомку під особисті запити.

Переваги нашої фотостудії

У нас можна провести фотосесію з дітьми різного віку. Ви можете зібрати всю свою сім’ю, щоб назавжди візуалізувати радісний момент, коли все у зборі.

Ми надаємо на вибір два стилізовані зали. Окрім цього, ви можете провести фотосесію не лише у студії, а й на природі, на Київських вулицях, у парках або у вас вдома. За попередньої домовленості наш фотограф може виїхати на будь-яку обрану вами локацію і зробити зйомку.

Сімейні фотосесії можуть бути оформлені у різних тематиках: новорічній, костюмованій, повсякденній, святковій.

Наші ціни дуже гнучкі та демократичні. У нас ви можете замовити сімейну фотосесію на будь-який смак, у різних стилістиках і варіаціях.

Наша студія працює у Києві. Ми вміємо знаходити підхід до кожної людини. Якщо ви плануєте провести першу у своєму житті професійну сімейну фотосесію та переживаєте про багато нюансів, таких як позування, підбір образів, стилістика, поведінка дитини на фотосесії, тоді ми з впевненістю скажемо, що наші фахівці вміло вирішать усі проблеми та допоможуть у всіх питаннях. Наша команда подбає про всі деталі та допоможе розслабитися, вибрати правильні пози, позиції, ракурси, щоб ви могли чудово провести час та в результаті отримали чудові результати.

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Також ми можемо запропонувати вам Дитячу фотосесію