Навчання “Макіяж для себе”

В наш час створення привабливого образу можна воістину зарахувати до мистецтва, і йому може навчитися кожна дівчина завдяки правильному вчителю та постійній практиці. Курси макіяжу для себе обов’язково підійдуть у тому випадку, якщо у вас абсолютно немає жодних, навіть мінімальних навичок у make-up, проте вам дуже хочеться навчитися цьому і дізнатися щось нове, що допоможе розкрити жіночність та привабливість. Ви також можете відвідати курси, якщо вже маєте уявлення про основи і час від часу розвиваєте свої навички візаж, проте вам хочеться більшого.

Курси макіяжу проходять як в індивідуальному порядку, так і в невеликих групах, де будуть розглядатися лише ваші потреби та особливості:
визначення колірного типу зовнішності;
огляд косметички;
моделювання обличчя та брів;
вибір кольорової гами, з конкретного типу зовнішності;
розбір особливостей денного та вечірнього образу
особливості побудови стрілок

У ході навчання, насамперед, ви дізнаєтеся, до якого типу належить ваша зовнішність. Професійний візажист вкаже, які у вас проблеми, і підкаже як можна їх правильно скоригувати. Разом з викладачем ви розберете нинішню косметичку, це допоможе фахівцеві дізнатися про те, який рівень оволодіння технікою make-up у вас зараз. Якщо зовсім не знаєтеся на виборі декоративної косметики та інструментів і хочете навчитися робити макіяж, то викладач надасть вам ці знання.