Еротична фотосесія у Києві

Прекрасні портрети, зйомки в стилі аркур, фотосесії з проектором – це цікаво і завжди дуже красиво, але чи досить сміливо? Що робити тим дівчатам, хто хоче кардинально і зовсім з іншого боку подивитися на свою індивідуальність?

Відповідь на це питання не змусила довго чекати: еротична фотосесія – ось по-справжньому сміливий крок для кожної представниці прекрасної половини людства. Краса жіночого тіла, витонченість вигинів, робота нашого стиліста та професіоналізм наших фотографів – такий симбіоз приносить винятково приголомшливий результат.

Еро фотосесія – це не тільки можливість подивитися на себе з іншого боку, але також чудовий шанс розкрити нові грані і навіть полюбити себе. Еротика – це не вульгарність і не пошлість. Справжнє мистецтво ню фотографії подібно до картин художників епохи Ренесансу. Вся культура та мистецтво різних епох будувалася навколо жіночої краси та краси жіночого тіла і 21 століття не стало винятком.

Ми пропонуємо вам стати частиною великого мистецтва та зробити сміливий крок на шляху до пізнання себе. А найприємнішим – буде результат, який гарантовано викличе у вас виключно позитивні емоції та захоплення, як фотографіями так і самими собою.

У вартість еротичної фотосесії входить робота візажиста, який виконає будь-які ваші побажання в макіяжі, щоб ви могли виглядати по-справжньому чарівно. А також двогодинна робота наших талановитих фотографів та оренда залу.

Що примітно, в еротичній фотосесії фотографують лише дівчата. Все для того, щоб забезпечити повний комфорт під час знімального процесу.

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

Наша студія, одна з небагатьох яка надає таку послугу, як еротична фотосесія у місті Київ. Ми ретельно підготувалися до того, щоб дати нашим клієнтам максимум комфорту та дозволити виконати такі сміливі рішення на всі сто.
Також, обов’язковим буде наголосити на тому, що для того, щоб замовити еротичну фотосесію в нашій студії, вам необхідно відповідати деяким вимогам. Вам обов’язково має бути 18 років або старше, ви повинні мати при собі документ, що підтверджує ваш вік, а також бути готовим до підписання угоди про фотосесію в стилі ню, підписуючи який, ви підтверджуєте, що обізнані про те, у якого роду фотосесії ви приймаєте участь.

Ми дуже цінуємо кожного нашого клієнта і насамперед дбаємо про вашу зручність.

Особливості фотосесії у стилі ню

Що важливо знати, обираючи професійну фотосесію у стилі ню? Це не вартість чи розташування фотостудії. Перше правило – ви повинні довіряти фотографам. Комфорт під час зйомок, можливість сказати “ні” – ми ніколи не сперечаємося з моделями, не нав’язуємо щось. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції після співпраці.

Професійні фотографи допоможуть визначити ракурси та пози, які ідеально підходять саме вам. Якщо ви бажаєте, щоб на фото не було акценту на певну частину тіла, повідомте про це до початку зйомки. Також пам’ятайте, що ви самі вибираєте, що і як сильно оголювати. А ми вже робимо все, щоб ви виглядали надзвичайно!

Студійна єротична фотосесія: як підготуватися

Ось кілька простих правил:

  • Усвідомте свою привабливість. Вже саме собою рішення замовити фотосесію в стилі ню у Києві заслуговує на повагу за сміливість. 

  • Відпочиньте перед зйомкою. Ми розуміємо, що очікування повно хвилювань, але постарайтеся добре виспатися перед днем ​​Х. 
  • Відмовтеся від спиртного. Жодного алкоголю, “щоб зняти напругу”. Знизити тривожність і виглядати чудово допоможуть кілька склянок води. 
  • Вибирайте природність. Панчохи в сітку, леопардові стрінги – якщо все це не ваше, не потрібне! Іноді повна нагота виглядає привабливіше, ніж мереживний корсет.

Отримуйте задоволення від зйомки, і ваша радість зробить фотографії ще привабливішими. Зрештою, важливими є не тільки знімки, але й щоб процес приніс вам позитивні емоції.