Портфоліо моделі у Києві

Портфоліо моделі є не лише головним професійним атрибутом будь-якої моделі, а й основним засобом для підкорення модельного Олімпу. Найкраще портфоліо для професійної моделі – це ще свідчення її успішності у цій сфері. І чим статусніший і відоміший фотограф працює з моделлю, тим вищий і її статус. Розміщення слабких або непрофесійних фотографій у портфоліо – це один із найкращих способів не отримати вигідний контракт, і навпаки – чудові фотографії, зроблені талановитим фотографом, можуть допомогти отримати вигідне замовлення. Тому створення портфоліо для моделі є далеко не найпростішим завданням. Цей процес вимагає віддачі як від фотографа та його команди, так і від самої моделі. Він вимагає підготовки, стилістики, візаж, часу, умінь і знань від усіх учасників зйомки, а також, звичайно, терпіння.

Вдале модельне портфоліо можна розділити на 3 частини:

Снепшоти (snapshots) – відсутність ретуші, відсутність візажу, простий одяг, бажано природне світло, однотонне фон, каблуки, роздільний купальник. Ця частина робиться для того, щоб замовник (режисер, модельєр і т.д.) могли оцінити модель як вона є.

Модельні тести – прості образи (кілька), однотонний одяг, мінімум або відсутність аксесуарів, легкий мейк та нескладна зачіска. Основне завдання модельного тесту – підкреслення достоїнств модель та розкриття її професійних якостей, уміння позування, поведінки у кадрі. На відміну від сніпів – у тестах можлива художня складова, яка покаже характер як моделі, так і фотографа.

Book – найцікавіше і складне. Будь-який візаж, фон, стиль, одяг і так далі. Найчастіше креативний фотосет, який зможе показати замовнику, як модель може рекламувати його товар. Тобто, по суті, ця частина є рекламною зйомкою, де модель демонструє здатність просувати і рекламувати якийсь бренд. Цю частину ми любимо найбільше.

Це основні етапи створення професійного портфоліо, яке має бути і є у кожної професійної моделі, що мріє нею стати. Його необхідно постійно оновлювати, вибираючи фотографів, які знімають у різних стилях та з різним технічним підходом до фотографії. Адже чим різноманітнішим є ваше портфоліо, тим більшій кількості замовників ви можете продемонструвати ті переваги, які вони шукають у моделі для свого бренду/виробу. Але й захоплюватися поповненням модельного портфоліо посередніми фотографіями теж не варто. Нехай їх буде трохи менше, ніж це можливо, зате вони справлятимуть лише позитивне враження чи взагалі вау-ефект.

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунок Сертифікат.

З цією фотосесією також замовляють Послуги стиліста та сукні в оренду

Як зробити портфоліо моделі: поради та тонкощі

– оновлюйте портфоліо. Стилі зйомки постійно змінюються. Те, як можна було знімати кілька років тому, зараз вже не виглядає так стильно.

– професійний мейк, стилістика та зачіска для хорошого модельного портфоліо не просто потрібні, а НЕОБХІДНІ.

– не соромтеся прикладати до портфоліо вирізки або скріншоти з журналів/видань із вашими фотографіями. Вважайте це рекомендаційними листами у модельному бізнесі. Якщо ви вже рекламували найпопулярніші бренди, і ви можете показати свою роботу з ними – вам буде набагато простіше отримати схожу роботу у майбутньому.

– Не думайте, що за одну зйомку ви зробите повне портфоліо моделі. Такої мети неможливо досягти за одну фотосесію. Навіть за 10 навряд. Одна зйомка – це сніпи, кілька відмінних кадрів із модельних тестів та пара класних фотографій із третьої частини (Book). Більш того, зробити повне модельне портфоліо за одну зйомку просто неможливо. Його збирають усю кар’єру та поповнюють постійно.

– не треба зніматися у всіх і скрізь. Ми вже говорили, що слабко професійні фотографії не прикрасять ваше портфоліо, а зроблять навіть навпаки.

– Зніматися потрібно у різних фотографів, теж вже писали вище. У кожного з них свій почерк, своя фантазія та своє бачення образу, моделі, кадру. Але фотографи повинні бути професіоналами своєї справи і людьми зі своїм поглядом, якою саме має бути ваша фотографія.

Замовте створення портфоліо моделі у студії Frontpage з професійними фотографами і візажистами та результат Вас не розчарує. За 5 годин зйомки для портфоліо фотографи та візажисти студії за вигідною ціною зроблять фотографії для модельного портфоліо у найвигідніших образах та ракурсах.