Предметна зйомка у студії Frontpage

Для реклами товару сьогодні багато клієнтів замовляють послугу предметної фотозйомки. На думку маркетологів, понад 80% рішень ми приймаємо, зважаючи на сприйняття візуальної інформації. Фото товару в рекламному буклеті або на сайті найчастіше дозволяє потенційному покупцеві оцінити його переваги, і на підставі цього людина робить висновки, що впливають на подальше придбання. Тому важливо уявити свій продукт на фото у найкращому світлі. Звертайтеся до студії Frontpage, у нас є приваблива ціна на предметну зйомку, і ми зможемо підкреслити всі плюси вашого товару на фото. Професійні фотографи та ретушери нашої фотостудії виконають ваше замовлення на найвищому рівні.

Що таке предметна зйомка

Предметна фотозйомка у фотостудії є жанром фотографії, який застосовується в рекламі для вигідної демонстрації продукту. У студії Frontpage ви можете замовити предметну фотозйомку для інтернет магазину, каталогу, обкладинки журналу, меню ресторану і так далі. Досвідчений фотограф з предметної зйомки створить якісні знімки для вас.

Що ми знімаємо:

1) Іміджева предметна фотозйомка (для рекламних компаній, публікацій, реклами в соц.мережах, Amazon’а) – від 150 грн/фото (від опрацювання концепції до пост-продакшену)
– Предметна фотографія є зараз невід’ємною частиною просування товару над ринком. Жоден рекламний проект неспроможна обходиться без класних фотографій. Фотографія, що привертає увагу, є найкращою рекламою будь-якому продукту.
Розміщуючи професійні фотографії на своєму сайті, ви заявляєте не тільки про найвищу якість своєї продукції, а й демонструєте гідний рівень своєї компанії. Хто розуміє важливість високої візуальної вистави своєї продукції, той випереджає конкурентів.

2) Фотозйомка для каталогів та інтернет-магазинів – від 15 грн/фото без обробки (при замовленнях від 1000 фотографій) та від 50 грн/фото з ретушшю, 3D фотографії – від 80грн/фото (при замовленні від 500 фотографій).
– Цей вид фотозйомки спрямований на створення рекламних каталогів, які можуть розміщуватися будь-де, як он-лайн, так і офф-лайн. Така зйомка є найважливішою частиною заповнення товарного каталогу компанії. Товар у каталозі має виглядати привабливо, тому заповнення каталогу якісними фотографіями, як і просування сайту в пошукових системах є основними завданнями для власника інтернет-магазину.
Оскільки покупці, які прийшли на сайт, не можуть торкнутися товару руками, зображення товару має бути реалістичним, щоб у клієнтів не залишилося сумнівів в якості продукта.

3) Фуд-зйомка меню для барів та ресторанів, а також для сайтів – від 80 грн/фото (з ретушшю)
Постановочна зйомка, зйомка для меню (послуги фуд-стиліста оплачуються окремо – вартість від 800 грн/год.).

4) Зйомка для соціальних мереж (Facebook/Instagram) – від 50 грн/фото з ретушшю (за умови постійної співпраці)

5) Зйомка одягу для LookBook (ЛукБук) – ми винесли її в окремий розділ через частоту запитів на цей вид зйомки.

Мінімальне замовлення – 3500 грн, 1 година роботи, 10 фото в ретуші, всі вдалі кадри в базовій світло- та кольоро-корекції.

Обов’язкове попереднє обговорення всіх подробиць. Для цього ви можете використовувати контактну форму (ми відповімо вам якнайшвидше) або набрати нас по телефону (опис необхідного результату та продукту все одно необхідно).

Короткий бриф допоможе запропонувати оптимальне рішення

Заповнити бриф

Приклади предметної зйомки

Рекламна постановкова зйомка

Каталожна зйомка – зйомка для каталогів, буклетів, сайтів

Предметна художня зйомка для соціальних мереж

Зйомка меню для барів та ресторанів

Якщо Ви власник бізнесу в 21 столітті, то Вам просто необхідно відповідати рівню вимог аудиторії та вміло втамовувати спрагу людей до найкращого, якісного та необхідного продукту. Фундаментом будь-якого бізнесу зараз є його присутність в інтернеті, доступність та логічність пропозиції. Наступним базовим критерієм є візуальна складова, тобто те, в якому вигляді люди бачать Ваш проект у мережі. Відразу можна сказати, що успіх проекту зав’язаний на картинці, і це факт. Ви можете продавати найкраще взуття, телефони, сукні, їжу та що завгодно, але якщо у Вас не було перед цим професійної предметної зйомки, то Ваш продукт просто не отримає тієї конверсії в прибуток, який міг би!

Наша студія допоможе розкрити весь потенціал Вашого бізнесу, занурити покупця у красу та необхідність товару. Для вмілого фотографа предметна фотозйомка – це чудова можливість попрацювати у сегменті креативних ідей. Ціна предметної зйомки може змінюватись в залежності від складності поставленого завдання.

Предметна зйомка – досить частий запит у власників бізнесу, які зацікавлені в якісному оформленні своїх послуг та товарів. Якщо у Вас ще залишилися сумніви, чи звернутися до нас за предметною фотозйомкою, просто придивіться до фотографій у цьому розділі, вони найкращі.