Фотосесія Love Story у Києві

Фотографії давно стали невід’ємною частиною нашого життя. У нас є фото зроблені у школі, інституті, на днях народження та інших важливих подіях. Найчастіше ми фотографуємо самі, але іноді залучаємо профі. Адже фотографії з професійних зйомок сильно відрізняються від фотографій на телефон або зроблених непрофесіоналом. Те саме стосується і фотосесії Love Story. Саме тому ми дуже відповідально ставимося як до фотосесії пари в студії, так і фотосесії для закоханої пари на природі. Замовляючи фотосесію у стилі Love Story у нас, ви можете бути впевнені у результаті, яким зможете милуватися роками. Наша студія працює у самому центрі Києва. Ми надаємо широкий спектр послуг, ідеальне поєднання ціни та якості, індивідуальний підхід до кожної пари.

Як підготуватися до фотосесії Love Story

Найголовніше пам’ятати, що це фотосесія для пари. А фотосет для двох означає, що ви обоє повинні бути прекрасними і виглядати в кадрі гармонійно. Наші фахівці можуть подбати про ваш макіяж, зачіски та брови. І чоловічий візаж – це цілком виправдано для такого заходу. Також вам варто проконсультуватися зі стилістом або навіть довірити йому підібрати образ для вашої коханої людини. Ви можете підібрати знімки, які вам подобаються, щоб на основі отриманих референсів фотограф міг формувати фотосесію лав сторі, підказуючи позиції, ракурси, пози для зйомки.

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

Також ви можете провести фотосесію Love Story на природі. Адже наш Київ такий гарний у будь-яку пору року!

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

Як визначити локацію для Love Story у Києві

Романтична фотосесія для двох користується великою популярністю серед закоханих пар цілий рік. Кожна погода має свої переваги. Спекотне літо багате на фарби, біла зима контрастами, весна ніжністю, а осінь багатогранністю. Окрім цього, у студії можна проводити фотосесію у будь-який обраний вами час. Вам потрібно вибрати – ви хочете фотосесію закоханих у студії чи на природі? Це питання потрібно обов’язково обговорити із фотографом. У Києві дуже багато барвистих місць, які буквально створені для фотосесії Лав Сторі.

Зйомка у студії та фотосесія на природі мають свої унікальні переваги. Тільки вам вирішувати, в якій атмосфері буде зручніше.

Плани на день

Намагайтеся не планувати на цей день нічого, окрім підготовки до фотосесії. Ні про що не турбуйтеся, забудьте про всі тривоги і віддайтеся самому процесу створення фотографій.

Що робити на фотосесії

Все, що потрібно від пари закоханих – поводитися легко, природно і отримувати задоволення від самого процесу. Не думайте, що вас фотографують і не намагайтеся награно позувати. Потрібно просто насолоджуватися моментом, дуріти, сміятися, посміхатися і все вийде просто чудово. Саме так виходять найкрасивіші, емоційні, яскраві та зворушливі фотографії.

Що потрібно обговорити з фотографом перед зйомкою Love Story

З фотографом потрібно обговорити романтичну локацію. Ваші образи та їх доречність для зйомки закоханих. Ваші ідеї щодо образів та їх гармонію з обраною локацією. Також велику роль відіграють декорації та аксесуари. Іноді дрібні деталі привносять особливу особливість у кадр. Топпери, кошики, кульки, серця, барвисті декорації завжди доречні для романтичної фотосесії.

Що потрібно знати після зйомки

Фотографії з вашої зйомки протягом семи робочих днів будуть завантажені в Хмару та надіслані вам на e-mail. Далі потрібно вибрати фотографії на ретуш та надіслати нам їхні номери. Ці фото ми додатково обробимо та роздрукуємо. Дуже радимо оформити вашу Love Story у фотокнигу, яку зручно зберігатиме і приємно показуватиме.