Дитяча фотосесія у Києві

Дитина – чудовий об’єкт для зйомки, тому що діти безпосередні та здатні демонструвати чисті, щирі емоції. Кожен малюк унікальний і неповторний, а професійний фотограф допоможе сфотографувати на довгі роки його милу посмішку та дитячий погляд.

Що являє собою дитяча фотосесія

Фотосесія для дитини – це не звичайний вид фотографування, адже провести її дуже складно. У цьому випадку не можна чинити так, як із дорослими — посадити малюка і сказати посміхатися до камери. Дітки ще не вміють позувати, а якщо зовсім маленькі, то легко відволікаються на щось інше. Тому головне завдання дитячого сімейного фотографа — зробити так, щоб малюк по-справжньому захопився процесом зйомки.

Ціна у дитячого фотографа в Києві може бути надхмарною, але при цьому не кожен фахівець справді вміє фотографувати дітей. У нашій студії працюють професіонали своєї справи, які мають великий досвід у цій сфері та володіють деякими прийомами, які допомагають захопити малюка під час фотосесії. У нас ціна фотозйомки повністю відповідає якості наданих послуг.

Ключова особливість дитячої фотосесії

Головна особливість фотозйомки для малюків – це те, що вона стає цікавою пригодою для малюка. Тому постарайтеся, щоб вона запам’яталася йому тільки в позитивному світлі – не панікуйте і не зліться, якщо дитина не хоче виконувати якісь дії або занадто збуджена. Допоможіть малюку розслабитися, і ви самі здивуєтеся, наскільки природно і невимушено він фотографуватиметься.

Шукаєте хорошого професійного фотографа, який зміг би зробити незабутні фотографії вашого малюка? Замовте фотосесію для вашого малюка у студії Frontpage, і ви отримаєте чудові знімки зовсім недорого. Крім стандартних дитячих фотосесій, ми також пропонуємо послугу фотосесія для вагітних із дітьми. Вона дозволить вам сфотографувати на довгі роки найтрепетніші моменти життя. Також ви можете замовити спільну сімейну фотосесію за участю ваших малюків.

У нас приваблива ціна на дитячу фотосесію, при цьому ми готові надати вам всі необхідні для отримання якісних знімків. Окрім фотографів, у нас працюють професійні стилісти, які допоможуть створити необхідний образ. Замовте недорого дитячу фотосесію у Києві в студії Frontpage, і ви залишитеся задоволені яскравими та цікавими знімками.

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

З цією фотосесією також замовляють Візаж.

Як підготуватися до дитячої фотосесії

Готуючись до сімейної фотосесії з дітьми, батьки повинні насамперед вирішити, в якому образі вони хочуть сфотографувати дитину. Можливо, вам хочеться, щоб малюк вийшов на знімках грайливим і веселим, а може ви бажаєте бачити його ласкавим і задумливим. Щоб би ви не вирішили, наш дитячий фотограф у Києві втілить ваші побажання у реальність. Професійні фотографи дослухаються до ваших ідей, а також запропонують свої.

Заздалегідь потрібно визначитися не лише з образом та тематикою фотозйомки, а й з локацією. Наприклад, ви можете провести дитячу фотосесію у студії, де є різні локації для зйомки. А можна поїхати в якесь гарне місце, наприклад, у парк. Головне, щоб обрана вами локація була цікавою та красивою.

Рекомендуємо планувати дитячу фотосесію на ранок, поки малюк бадьорий. Для вдалої зйомки важливо, щоб ваша дитина добре себе почувала, виспалася і ситно поїла. Краще приїхати трохи раніше на місце проведення фотосесії, щоб дитина встигла звикнути до атмосфери. Прихопіть із собою улюблену іграшку малюка чи якісь солодощі — на випадок, якщо він сильно вередуватиме або його треба буде чимось захопити.

Як фотографуватися на дитячій фотосесії

Відомо, що малюки зазвичай непосидючі, грайливі, не надто посидючі. Тому, якщо ви хочете отримати хороші знімки, заздалегідь зацікавте дитину чимось. Рекомендуємо відвідати якийсь захід – сходити в кіно на мультфільм, у зоопарк, на дитячу виставу. А в процесі фотозйомки нагадайте дитині про пережиті емоції — вони напевно позначаться на її обличчі.