Фотосесія з проектором

Бажаєте створити незвичайний образ на фотографіях? Тоді замовте послугу фотозйомка з проектором у студії Frontpage. Наші спеціалісти допоможуть вам у створенні неповторних фотографій.

Що таке фотосесія з проектором

Зйомка з проектором – це можливість поринути у світ ваших фантазій і “домалювати” реальність відповідно до ваших побажань. За допомогою проектора можна створювати будь-які візерунки та фони на вашому тілі або на локації, де ви є. Такий метод фотографії дозволяє надати певний антураж знімків. У результаті виходять реальні художні твори.

Оформить Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.


З цією фотосесією також замовляють Зачіску.

Як підготуватися до фотосесії з проектором

Для початку визначтеся, чого саме ви хочете – який образ ви прагнете створити. Розкажіть фахівцям фотостудії про ваші ідеї, можливо, покажіть приклади знімків, які вам подобаються. Для зйомки з проектором важливо продумати всі деталі – одяг, макіяж, зачіску. Чим докладніше ви опишете вашу ідею фахівцям — тим кращий і якісніший результат ви отримаєте. Стилісту та візажисту, які працюють у студії, варто показати приклади зачісок та макіяжу, які ви хочете для себе. Якщо ідей немає, то довіртеся професіоналам – ми підберемо ідею, під неї розробимо образ і вам залишиться тільки вибрати із запропонованих варіантів.


Як фотографуватись на фотосесії з проектором

Покажіть на камеру ту емоцію, яка у вас асоціюється з вибраним чином. Можливо, ви хочете бути романтичною та задумливою на фото, а може – зухвалою та грайливою. Не будьте скуті – розслабтеся по максимуму і постарайтеся поводитися природно.

Ключова особливість фотосесії із проектором

Зйомка з проектором – це можливість створити унікальні, нетипові знімки, якими справді можна здивувати. Все залежить тільки від вашої фантазії та від професіоналізму фотографа. Довіртеся професіоналам – замовте послугу в студії Frontpage, і ви отримаєте саме ті знімки, про які мріяли.

 • Доброго дня! Дякую вам величезне - вийшло дуже гарно, дуже задоволена результатом! Всього вам найкращого і мирного неба нам всім!
  Anna Yarmochenko
  Anna Yarmochenko
 • Клаааас! Даже гарні фото. Неймовірно вдячна вам!!
  lanalanka
  lanalanka
 • Добрий вечір) Я неймовірно задоволена результатом. Всі фотографії чудові.
  Yunona Delia
  Yunona Delia
 • Дякую за фото, дуже гарні
  Наталія
  Наталія
 • Дуже сподобалася фотосесія з проектором. Приємні дівчатка візажист Тетяна та фотограф Катерина. Красивий макіяж 🙂 Фотосесія проходить легко. Катерина врахували всі побажання. Рекомендував 12 із 12 балів
  Наташа Шедловська
  Наташа Шедловська