Подарунок для неї

Фотосесія 5 в 1

Фотографувати любить будь-яка дівчина. Більшість дівчат були б раді зібрати більше лайків під своїми фотографіями в соц. мережах, адже це приємно!

Саме тому ми створили подарунок, який гарантовано сподобається будь-якій дівчині, незалежно від її смаків та уподобань: Фотосесія 5 в 1. З усіх цих причин – наш подарунок буде найкращим. Вид зйомки вибере дівчина самостійно, а таким подарунком ви точно влучите в десятку.

Виходячи з усіх запитів, ми створили подарунковий сертифікат 5 в 1, купуючи який ви зі 100% ймовірністю потрапите в те, що сподобається вашій половинці, чи це фотосесія з проектором або еротична зйомка. У подарунковий сертифікат входять такі фотосесії:

фотосесія з проєктором (для 1-ї людини; до 100 фотографій у світло- та корекції кольору; відретушованих та надрукованих фотографій 8 штук; візаж; укладка; 1 година зйомки; загальний час фотосесії 3 години)

фотосесія з візажем (для 1-ї людини; до 100 фотографій у світло- та корекції кольору; відретушованих та надрукованих фотографій 7 штук; візаж; укладка; 1 година зйомки; загальний час фотосесії 3 години)

фотосесія у стилі Аркур (для 1-ї людини; до 100 фотографій у світло- та корекції кольору; відретушованих та надрукованих фотографій 6 штук; візаж; укладка; 1 година зйомки; загальний час фотосесії 3 години)

бізнес портрет (для 1-ї людини; до 100 фотографій у світло- та корекції кольору; відретушованих та надрукованих фотографій 10 штук; візаж; укладка; 1 година зйомки; загальний час фотосесії 3 години)

еротична фотосесія (для 1-ї людини; відретушованих та надрукованих фотографій 10 штук; нюдовий візаж; 1 година зйомки; загальний час фотосесії 2 години)

Сенс будь-якого подарунка у його символічному значенні. Подарунок – не товар, а реалізація можливості участі у житті іншого, спосіб показати своє ставлення до того, хто отримує подарунок. Обмінюючись подарунками, ми обмінюємося енергією та емоціями. Тому підходити до вибору подарунка потрібно з душею, не відкладаючи покупку на останній момент.

Пошук вдалих подарунків не завжди легкий. Найкращий спосіб продемонструвати увагу та турботу своїм близьким – поставитися до вибору подарунка серйозно. Загальноєвропейське дослідження MasterCard виявило, що майже половина людей вважає образливим подарунком готівку, також у “антилідери” увійшли канцелярські товари, побутова техніка та їжа. Європейці вважають усі ці речі невдалими подарунками, але там список очолює золота рибка.

Цікаво, що чоловіки частіше за жінок переживають через те, що обрали не той подарунок (48% проти 39%), а жінки (43%) схильні шкодувати, що не витратили більше часу на пошук подарунка (серед чоловіків таких 32 %). На думку опитаних, найкращий подарунок – той, що зроблений із душею: 91% українців погодилися з тим, що вартість подарунка від коханої людини не має особливого значення.

Ми вибрали найпопулярніші наші фотосесії та запакували їх в один сертифікат за однією ціною. Тепер зробити оригінальний подарунок та вгадати стало набагато простіше!

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці – ми намагатимемося усе організувати.

Фотосесія з проектором для неї

Фотосесія з візажем для неї

Фотосесія у стилі Аркур для неї

Бізнес фотосесія для неї

Еротична фотосесія для неї