Наша команда

Володимир Моргунов

Володимир Моргунов

All about video
15 років досвіду фото/відеозйомки, 10 років роботи на центральних ТБ каналах України (5 канал, ICTV, Україна), оператор-постановник серіалів, музичних кліпів та реклам. Лауреат Fashion Film Festival 2015, 1-е місце у номінації Ігрове Кіно за фільм Pre-Order. Основна спеціалізація – оператор стедикаму, художник по світу, інженер та проектувальник операторського обладнання. Девіз - завжди і в усьому бути найкращим!  

ПОРТФОЛІО ВОЛОДИМИРА МОРГУНОВА


Жанна Романюк

Жанна Романюк

Makeup artist
Я, Жанна Романюк – візажист, стиліст за зачісками та майстер гарних брів. Виконую макіяж будь-якої складності від нюду до креативного. У зачісці віддаю перевагу легкості та простоті. Люблю дарувати позитивні емоції людям і бачити як сильно може змінюватись їх характер і настрій, коли "всього брови отримали правильну форму" або "зробили макіяж, не як звичайно". Моє кредо - підкреслювати природну красу людини, а не працювати за шаблоном. Завжди орієнтуюсь на колірний тип, форму овалу обличчя та вікові особливості клієнта. Слухаю побажання та завжди враховую їх у роботі. Для мене кожна людина – індивідуальна та особлива. Крім моєї роботи як майстра, я також веду навчання макіяжу для себе на індивідуальних курсах, в міні-групах і on-line. Проводжу професійні курси для бровістів у Києві та Україні. Речник на міжнародних виставках індустрії краси з 2016 року. Досить чималий досвід роботи візажистом на телебаченні, модних показах, конкурсах краси, зйомках відеокліпів тощо. Співпрацюю з фотографами, агентствами, відеооператорами. Ніколи не зупиняюся на досягнутому – завжди проходжу навчання у якомусь новому напрямку. Люблю дарувати людям красу та навчати її створенню. Щастя, посмішка та підвищена самооцінка клієнта – підтвердження правильності мого вибору професії.

ПОРТФОЛІО ЖАННИ РОМАНЮК


Юлія Сари

Юлія Сари

Makeup artist
Юлія - ​​Візажист-стиліст з 6-ти річним досвідом роботи в б'юті індустрії. 3 роки присвятила роботі в салоні краси, інший час як freelancer, співпрацюючи з журналами, модельними агентствами, фотографами. Володію всіма видами макіяжу, від природного "nude" до насиченого "smoky eyes". Інтенсивно розвиваюся в таких специфічних видах візажу, як фейс-арт, арт-мейк і креативний макіяж. Тому кожна моя робота індивідуальна та особлива.

ПОРТФОЛІО САРИ ЮЛІЇ


Вікторія Гринь

Вікторія Гринь

PHOTOGRAPHER
Привіт! Моє ім'я Вікторія Гринь. Я професійний фотограф у місті Київ. Фотографія для мене це не просто клацнути на кнопочку і готове. Ні, це спосіб самовираження і сприйняття світу, в цілому. Камера – засіб вираження мого бачення, спосіб зберегти для глядачів найзначніші та найкращі події нашого життя, можливість розкрити індивідуальність людини. У своїй роботі я приділяю багато уваги таким речам, як світло, фокус, настрій, кадр! Допомагаю із позуванням завжди. Я подарую вам тільки приємне та дружнє спілкування, яке дозволить вам розкритися, а мені відшукати ту єдину рису, що виділяє вас у цьому світі

ПОРТФОЛІО ВІКТОРІЇ ГРИНЬ


Ніка Баталова

Ніка Баталова

PHOTOGRAPHER
Привіт мене звати Ніка і я фотограф. Фотографія це мій світ, а точніше мій погляд на нього. У фотографії для мене найважливіше передати щирість моменту, залишити його в пам'яті та поділитися ним із близькими. Показати красу та унікальність героя, допомогти йому розкритися, передати його настрій та внутрішній світ.

ПОРТФОЛІО НІКИ БАТАЛОВОЇ

 

Аня Оселедко

Аня Оселедко

FASHION STYLIST
Вітання! Я Анна - стиліст, іміджмейкер. Дипломований дизайнер одягу, модельєр. Стаж роботи 7 років при якому понад 1500 створених образів. Працюю зі зірками для обкладинок журналів, кліпів, стилізую fashion editorial. Індивідуально працюю з кожним клієнтом! Допоможу створити образ, який підкреслить індивідуальність! Твої фото стануть такими, як у глянці💗

ПОРТФОЛІО АНЯ ОСЕЛЕДКО


Станіслав Стрілець

Станіслав Стрілець

PHOTOGRAPHER
Професійно займаюся фотографією з 2001 року. Основні напрямки роботи – художній портрет та комерційна зйомка. У вільний від роботи час знімаю натюрморти та створюю колажі. Я є позаштатним журналістом кількох видань (газета «День», журнал «Країна», Playboy Ukraine).

ПОРТФОЛІО СТАНІСЛАВА СТРІЛЬЦЯ


Катерина Лауренс

Катерина Лауренс

PHOTOGRAPHER
Всім привіт мене звати Катя і я фотограф. Займаюся цією справою понад 6 років. Люблю дивитися на світ через об'єктив, він відразу змінюється і люди теж. На час зйомки я стану тобі другом, який все підкаже, все допоможе. Фотографія - це момент, який більше не повторитися, а я як фотограф допоможу його запам'ятати. Для мене це не просто клацнути на кнопку, я закладаю у свою роботу настрій та атмосферу. Я допоможу відкритися перед камерою та показати себе справжнього.

ПОРТФОЛІО КАТЕРИНИ ЛАУРЕНС


Настя Рубанович

Настя Рубанович

PHOTOGRAPHER
Я люблю фотографію і людей. Тому я обрала для себе цю професію, яка дає мені можливість постійно знаходитись у контакті з людьми, надихатись ними та створювати разом їхню історію, будь то зйомка лавсторі, вагітність, еротична або просто зйомка для себе. Люблю знімати різне і по-різному.

ПОРТФОЛІО НАСТЯ РУБАНОВІЧ