Чоловіча фотосесія для сильних, імпозантних, впевнених чоловіків.


Frontpage надає професійні послуги з проведення чоловічої фотосесії у студії, у Києві.

Ми живемо в еру сучасних технологій, де більшість свого часу люди проводять у соціальних мережах – знайомляться, спілкуються, дізнаються нову інформацію. Красиві, професійні фотографії можуть багато про що розповісти.

Не кожен чоловік готовий реалізувати ідею професійної фотосесії у студії. Багато хто соромиться, бентежиться, відкладає на потім. Але, насправді, об’єктив фотокамери може розкрити чоловіка, його характер, харизму, сильні сторони. Вдалий ракурс, добре підібраний стиль, освітлення – це супутні чинники вдалої фотосесії для чоловіків.

Найчастіше чоловіки беруть участь у сімейних чи романтичних фотосесіях, де ініціатором виступає дівчина. Але, в нашій студії ми надаємо всі умови для проведення комфортної, чисто чоловічої фотосесі та у різних стилях.

Не обов’язково бути професійною моделлю, щоб зніматись у професійних фотосесіях. На сьогоднішній день кожен бажаючий може приміряти на себе цю роль та отримати чудові результати. Команда, яка з вами працюватиме обов’язково допоможе розслабитися та отримати задоволення від творчого процесу. Найкраще виходять фотографії, де людина потрапляє у комфортне середовище та насолоджується моментом. Завдання фотографа, зловити найкращі фрагменти.

Хороший смак, почуття стилю, високий рівень професіоналізму, вміння привернути до себе і розкрити навіть самого боязкого і сором’язливого чоловіка – всі ці характеристики мають наші штатні фотографи, які з радістю проведуть для вас яскраву професійну чоловічу фотосесію в Києві (у студії або на будь-якій іншій обраній вами) локації).

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Також вас може зацікавити Предметна фотосесіяДілова фотосесія для бізнес-цілей, або
Зйомка одягу для вашої компанії
.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографійЗДЕСЬ, з описом додаткових послуг ЗДЕСЬ

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити
Подарунковий сертифікат.

Чоловіча фотосесія у Києві

Київ – місто героїв, сильних, успішних чоловіків. Саме тут крутяться великі гроші та великі можливості. Кожен прагне себе проявити та завоювати увагу, повагу, статус. У наш час професійні фотографії відіграють важливу роль, адже найчастіше першу інформацію про людину дізнаються за допомогою огляду соціальних мереж, тому важливо мати як мінімум десяток вдалих, професійних кадрів, щоб справити гідне враження в мережі.

Чоловіча фотосесія в студії – це чудова нагода підкреслити свою унікальність за допомогою професійних кадрів. Професійні знімки можуть стати прикрасою ваших соціальних мереж, ключем до нових знайомств та перспектив. Професійні знімки можна використовувати для портфоліо та резюме, для особистих анкет та просто для пам’яті, щоб запам’ятати те, яким ви були в той чи інший період життя.

Фотостудія Frontpage пропонує безліч цікавих варіантів та рішень для проведення чоловічих фотосесій. У нас є низка стильних локацій, референсів та ідей для реалізації будь-яких, найсміливіших рішень. Ми можемо провести фотосесію для чоловіків як у стінах студії, так і за її межами. За бажання наші фотографи підберуть стильну міську локацію, можливо вам сподобається ідея проведення фотосесії в місті, на природі. У Києві є безліч цікавих, унікальних місць, де можна зробити справжні фотошедеври за вашою участю.

Чоловічі фотосесії у нашій студії мають безліч переваг. У першу чергу вас вразить різноманітність локацій, оригінальні інтер’єрні зони, професійне обладнання, атмосфера. У вашому розпорядженні об’ємні дизайнерські фігури, лаконічні деталі та аксесуари, сучасна стилістика в особливій продуманій ідеєю.

Що потрібно для того, щоби провести чоловічу професійну фотосесію? Насамперед – бажання. З рештою ми зможемо вам допомогти.

Ви можете прийти до нас зі своїми ідеями. Якщо їх не буде, ми розробимо ваш образ та стиль фотосесії самостійно, ґрунтуючись на ваших індивідуальних особливостях, рисах та побажаннях.

Деталі, які важливо підготувати перед проведенням чоловічої фотосесії

  • Вибрати одяг чи кілька варіантів образів.
  • Обрати стилістику та ідею чоловічої фотосесіі.

  • Підготувати приблизні референси.

  • Підготуйте аксесуари, допоміжні елементи.

Стилі одягу длячоловічої фотосесіі:

  • Діловий стиль

Передбачає наявність класичного одягу (сорочка, костюм, штани). Фотосесія проводиться на нейтральному тлі. Мінімум експериментів, переважно портретна зйомка.

  • Кежуал

Найбільш популярний сучасний стиль фотосесії для чоловіків, який передбачає реалізацію повсякденного образу в обстановці (стрітстайл, спортивний стиль, домашній одяг). За допомогою такої фотосесії можна підкреслити вашу індивідуальність, ваші уподобання та уподобання. Найчастіше в такому одязі герою фотосесії легше розкріпачитися та розслабитися.

  • Fashion зйомка

Найбільш професійна чоловіча фотосесія для чоловіків, яка передбачає творчий підхід до вибору образів та стилю. Найчастіше така фотосесія має ідею, певний характер та унікальний стиль. Такі знімки можуть бути використані в глянцевих журналах, на рекламних майданчиках. Такі фотографії застосовують в особистому портфоліо чоловіка актори та моделі.

  • Треш чи бунтарський стиль

Підходить для чоловіків певного темпераменту. Чоловіча фотосесія відбувається у стилі антифешн. Тут немає жодних правил, можна поєднувати в одязі та образі непоєднуване, реалізовувати найсміливіші та нестандартні ідеї, і рішення.