Снепи та карта емоцій для акторів

Для тих, хто вибрав для себе шлях підкорення людських сердець своїм Словом та Ігрою, так само для тих, хто проходить проби – для акторів театру, кіно, студентів вступників до театральних ВНЗ, моделей.

Основу акторської творчості становить принцип перетворення. У процесі перетворення вплив, ідея і почуття перебувають у нерозривному єдності. Справжнє перетворення полягає у тому, щоб передати на сцені зовнішній вигляд персонажа: актор розкриває духовний світ свого героя, показує його характер, висловлює його думки і переживання. Так було не завжди. З початку 20-го століття і завдяки засновнику МХАТу Констатину Сергійовичу Станіславському (так-так, саме тому, що «не вірю») у театральне, а потім і в кіно життя, входить поняття «перевтілення». До початку XX століття в акторській грі переважали шаблонність характерів та типажів. Станіславський змінив театральний світ та розробив систему, яка дозволяла акторам досягати повної психологічної достовірності акторської гри.

Трохи пізніше з розвитком фотографії, а точніше фотоапаратів, з’являється таке поняття, як карта емоцій. Карта емоцій – це те, що дозволяє режисеру вибрати відповідні моделі для існуючих ролей. Сенсом карти є можливість актора правдоподібно демонструвати базові емоції, такі як гнів, лінь, нудьга, радість і таке інше.

Півтори години зйомки, результатом стане карта емоцій (9 фотографій) та 4 фотографії на повний зріст. Ми віддамо результат як за окремими фотографіями, так і двома колажами (один колаж – карта емоцій, другий – фото на повний зріст). Також всі 15 фотографій будуть надруковані для вас.

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Актерские снэпы, 1
Актерские снэпы, 2
Актерские снэпы, 3
Актерские снэпы, 4
Актерские снэпы, 5

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.