Фотосесія рівня преміум (фотосесія під ключ)

Преміум фотосесія створена для того, щоб ви отримали максимально можливе задоволення від зйомки. Це найбільша наша зйомка і за часом, і за наповненням. Вам не потрібно ні про що турбуватися заздалегідь, хіба подумати про те, в якому стилі ви хотіли б провести зйомку. Це можуть бути чорно-білі фотографії у чоловічому костюмі, як у Сігурні Уівер. Це може бути фотосесія у пишних сукнях. Це може бути комбінація ділового портфоліо у суворих образах з будуарною зйомкою у білизні. Вибір за вами, а ми реалізуємо вашу фантазію.

Вам достатньо прийти до нас, про все інше подбаємо ми. Послуги стиліста, візажиста, майстра з зачісок – вам не потрібно нічого з собою брати, окрім гарного настрою. Так само у “фотосесію під ключ” входить все найкраще – найкращі фотографи, 5 годин безперервної та активної підготовки до зйомки і сама фотозйомка, постійний позитив і драйв, кава, відмінна музика та спогади, які ви ніколи не зможете забути. Так само ця фотосесія є чудовим подарунком вашій прекрасній половинці, яка за своїм ефектом чудово замінить їй тривалий шопінг 🙂

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПРЕМІУМ ФОТОСЕСІЇ (Фотосесії під ключ)

Вам потрібно визначитися із стилем вашої фотосесії. Виходячи з ваших уявлень і бажань, наш стиліст підбере необхідні образи, а візажист-стиліст продумає ваш візаж і зачіску. Чим краще ви будете уявляти бажаний стиль або стилі зйомки, тим точніше ми зможемо його реалізувати і тим краще будуть фотографії результату. Також буде не зайвим продумати аксесуари, які ви хотіли б із собою взяти на зйомку. Це може бути як старовинний монокль або мундштук, так і капелюшок, який ви купили у Парижі. Або піонерська краватка. Або ще якась дрібниця, яка підкреслить ваш образ або привнесе на фотографії ваш характер та захоплення.

ЯК ФОТОГРАФУВАТИСЯ НА ПРЕМІУМ ФОТОСЕСІЇ

Фотосесія має бути довгою. Буде не зайвим, якщо ви складете для себе план зйомки і обговорите його з фотографом, який зв’язуватиметься з вами за день-два до зйомки. З чого починати, чим продовжувати та які емоції у якому образі

Фотосесія під ключ – це зйомка, яка принесе вам максимальне задоволення від процесу позування та її продумування. А фотографії після такої зйомки ви зберігатимете і показуватимете ще дуже довго.