Зйомка lookbook’а

Лукбук (англ. lookbook) – серія фотографій, що становлять оригінальні образи, створені з дизайнерського одягу та аксесуарів одного або кількох брендів. Образи демонструються переважно на моделях, однак іноді вони можуть бути представлені лише одягом та аксесуарами. Лукбук має бути виконаний у єдиному стилі. Термін також використовується як синонім до поняття «портфоліо».

Лукбук — це своєрідна книга образів бренду, але не лише документалізація одягу. У кадрі детально простежується продукція – одяг, аксесуари, взуття тощо. Звичайно, це відмінна від каталогу візуальна оптика, але мета одна: представити оригінальний стиль бренду, максимально реальні кольори, крій, форма і т.д.

Правильна подача вашого бренду одягу, взуття чи аксесуарів – це те, що дозволить збільшити ваші продажі та принесе популярність саме вашій марці.

Візаж
Зачіска
Візаж + Зачіска
Стиліст – 1 образ без взуття 1200 грн., супровід зйомки (без своїх образів) 1200 грн./год.

Робота професійної моделі – близько 1500 грн за годину (допомагаємо з пошуком відповідної моделі в дружніх модельних агентствах).

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.