Вишукана чорно-біла фотосесія у стилі Аркур

У 30-ті роки в Парижі народилася студія Harcourt, разом з нею – знаменитий на весь світ аристократичний стиль, який дав поштовх усієї сучасної фотографії.

Згодом стиль Аркур став втіленням завжди актуальної класики: “особи овіяні як повітрям, м’яким світлом студії.” Саме тому у стінах легендарної паризької студії побувало стільки зірок: Марлен Дітріх та Бельмондо, Едіт Піаф, Бріжит Бардо, Катрін Денєв та Аллен Делон. Окрім більш ніж двох тисяч зірок, свої портрети у майстрів Studio Harcourt змогли зробити близько півмільйона «звичайних людей», здатних заплатити майже 2000 євро за стандартний портрет або 3000 тисяч євро за сімейну фотографію.

Французький філософ і публіцист написав, що “…у Франції актор – не актор, поки його не сфотографували в студії Аркура… для молодого актора сфотографуватися у Аркура – ​​це ніби обряд посвяти; така фотографія – його свідчення про завершення учнівства, його справжній професійний диплом. Наче цар, він не може по-справжньому зійти на престол, поки його не торкнеться Свята Мироносиця Аркура “.

“Аркур” – це завжди більше, ніж фотографія. Бездоганні портрети, виліплені скульптурним світлом, більше нагадують застиглі кадри чорно-білого фільму.

Зробити знімки в стилі Harcourt не виїжджаючи з Києва і набагато дешевше ви можете у нашій фотостудії.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ФОТОСЕСІЇ У СТІЛІ АРКУР

Продумати образи, в яких ви хочете бути на зйомці або порадитись із візажистом-стилістом, який вам дзвонитиме за кілька днів до фотосесії. Крім того, що ви проговорите з ним мейк та зачіску, які ви хотіли б, візажист-стиліст проконсультує вас і за образами, які були б доречні на такій зйомці. У будь-якому випадку – вінтаж завжди у моді. Старомодні чи класичні сукні, білі сорочки, комірці, брючний костюм тощо. Також фотосесія в стилі аркур має на увазі під собою близькі б’юті-знімки. Постарайтеся виспатися перед зйомкою та не зловживати алкоголем чи їжею напередодні.

ЯК ФОТОГРАФУВАТИСЯ НА ФОТОСЕСІЇ У СТИЛІ АРКУР

Найкращі фотографії – емоційні фотографії. Так, ви можете виглядати як холодна, недоступна красуня на частині фотографій. Але постарайтеся не захоплюватися цим чином і зробити частину фото зі щирою усмішкою та емоцією в очах. Повірте – ця частина буде особисто вами улюблена дуже довго.