Фотосесія на дівич-вечір (фотосесія з подружками)

Подруги відіграють найважливішу роль життя кожної дівчини. Коли хочеться виговоритися, вилити душу або пуститись у міркування, пофілософствовать ⎼ на допомогу приходить одна чи ціла команда подруг. Зазвичай найкращі подруги мають багато спільних фотографій, зроблених на смартфон. Можливо, саме зараз настав час зробити все якісніше та провести професійну фотосесію?

Фотосесія на дівич-вечір ⎼ це найкраще рішення для проведення яскравого, незабутнього свята в колі кращих подруг, після якого залишиться незабутній післясмак і колекція професійних знімків. Красиві фотографії з дівич-вечора стануть нагадуванням про яскраві емоції, а також прикрасою вашої сторінки в соціальних мережах.

Захоплююча програма вашого дівич-вечора

Коли подруга з компанії виходить заміж, слід провести дні до весілля максимально весело і за традицією організувати найяскравіший дівич-вечір. Кілька годин у професійній студії, у гарних сукнях, з усмішками та палаючими очима стануть найкращим подарунком для будь-якої нареченої.

Мода на святкування дівич-вечорів у клубі давно пройшла. Нині настав час нестандартних рішень. Для фотосесії на дівич-вечір ви можете вибрати унікальні образи та нестандартні локації.

Стилізована фотосесія на дівич-вечір однозначно стане ідеальним подарунком для нареченої. Якщо ваша компанія обожнює фотографуватися і отримує задоволення від гарних фотографій, тоді наша студія допоможе вам організувати все у кращому вигляді. Стильний інтер’єр, наявність оригінальних деталей, прикрас, нарядів та атмосфери ⎼ все це супутні фактори у проведенні найяскравішої та найвеселішої зйомки з подругами.

Після успішної, плідної зйомки ви можете відправитися продовжувати святкування останніх днів перед заміжжям.

Переваги фотосесій у студії Frontpage

Якщо ваша подруга готується до заміжжя, і ви хочете організувати для неї незабутній дівич-вечір, тоді фотосесія – найвдаліший варіант. Тематичні фотосесії з подругами відрізняються своєю легкістю та емоційністю.

Фотостудія Frontpage надає безліч варіантів для проведення фотосесії на дівич-вечір. Ми надаємо комплексні послуги з підготовки та реалізації тематичних зйомок будь-якої складності та тривалості. У нас ви можете замовити не тільки послуги фотографа, а й додаткові: стиліста, візажиста, відео оператора, майстра зачісок, які допоможуть вам підібрати яскраві, креативні образи та втілити в життя найнеймовірніші задуми.

Фотосесія на дівич-вечір може відбутися як у студії, так і на природі. Все залежить від ваших уподобань та сценарію вечірки. Наш фотограф може здійснити зйомку дівич-вечора на будь-якій обраній вами локації, за попередньою домовленістю. Вибір завжди залишається за вами.

Наша затишна, багатогранна простора фотостудія розташувалася в самому серці столиці. До нас зручно дістатися з будь-якої точки Києва. Ми надаємо своїм клієнтам комплексні послуги фотосесії. Студія оснащена професійною технікою та найновішим обладнанням.

Ми допомагаємо людям розкрити свій потенціал у привабливому просторі. Ми готові реалізувати ваші ідеї та запропонувати свої.

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

  • Дівич-вечір
  • грн6050
  • Для 1-4 осіб
  • До 200 фотографій
  • Відтретушованих фотографій - 10
  • Друк 10-ти фотографій
  • Зйомка триває 2 години
  • Зробити замовлення

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

З цією фотосесією також замовляють Візаж.