Фотосесія Open-air – для сім’ї чи пари на природі

Традиції сімейних фотосесій приблизно стільки ж, скільки самої фотографії. А сімейні прогулянки почали фотографувати одразу після того, як фотоапарат став хоч якось мобільним. І це чудова традиція. Фотографії виходять живими, не статичними, яскравими та наповненими справжніми емоціями. Так, звичайно, студійні фотографії можуть бути правильнішими з погляду світла, тіні та композиції. Але вуличні фотографії пронизані динамікою та рухом. Кожен обирає те, що подобається більше. Але популярність сімейної фотосесії Open-Air доводить, що прихильників сімейної зйомки на природі дуже багато.

Фотосесії на природі дають дійсно безмежний простір для фантазії та спільної творчості моделі та фотографа. На природі будь-якої моделі (будь це початківець або досвідчена модель) легше розкрити себе. Перед камерою в таких умовах менше сором, а знімки виходять максимально щирими, живими та природними. У цьому полягає відмінність зйомок на природі від зйомок у студії. Правильно підібране місце зйомки допоможе розкрити справжній образ моделі і підкреслити всю його глибину. Неодмінно треба враховувати пору року і доби. Це вплине на освітлення та масу інших важливих деталей фотосесії.


Також вас може зацікавити Сімейна фотосесія у студіїабо як оформити Сімейну фотосесію у подарунок.

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

З цією фотосесією також замовляють Візаж.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ФОТОСЕСІЇ OPEN-AIR

Вам потрібно подумати про улюблене місце у місті. Це може бути парк або центр, Поділ або Набережна, ВДНГ або доріжки біля пам’ятки Батьківщині. Погодити місце з фотографом, можливо він підкаже місце, яке краще підходитиме для фотографування з точки зору самого процесу. І одягнутися погодою. Все.

ЯК ФОТОГРАФУВАТИСЯ НА OPEN-AIR ФОТОСЕСІЇ

Жодних особливих порад тут бути не може, адже пам’ятаєте? Фотосесія на природі або у місті – це динамічна зйомка. Найголовніша складова вашої найкращої зйомки – це щоб ви були в гарному настрої та були одягнені за погодою. Решту зробить фотограф. І розповість, як краще встати, і як повернуться, і куди дивитися. Розслабтеся, не хвилюйтесь і все вийде просто чудово.