Експрес-фотосесія

Термін “експрес” означає швидко і без затримок. Експрес-фотосесія – це годинна зйомка, коли за мінімальний час ви отримуєте максимальний результат. Тобто зйомка для тих, хто цінує свій час. За годину ви отримаєте якісну фотосесію, заряд позитиву на весь день, спогади у вигляді фотографій та теплоту від вигаданого та реалізованого образу. Який буде якісно, ​​професійно та з душею відображений у цифрі на довгі роки. Також сподіваємося, що експрес фотосесія вам сподобається настільки, що ви прийдете до нас ще раз, наприклад на Преміум або Сімейну фотосесію.

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

З цією фотосесією також замовляють Візаж.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЕСПРЕС-ФОТОСЕСІЇ

Для початку визначтеся, чого саме ви хочете – який ви прагнете створити образ. Розкажіть фотографу, який працюватиме з вами, про ваші ідеї, можливо, покажіть приклади знімків, які вам подобаються. Чим детальніше ви опишете вашу ідею – тим краще і якісніший результат ви отримаєте. Якщо ви захочете додати до вашої фотосесії візаж або зачіску, то з ними також варто обговорити образ, щоб підібрати відповідний мейк і зачіску. Якщо ж ідей немає, то довіртеся професіоналам — ми підберемо ідею, під неї розробимо образ і залишиться лише вибрати із запропонованих варіантів.

ЯК ФОТОГРАФУВАТИСЯ НА ЕКСПРЕС-ФОТОСЕСІЇ

Покажіть на камеру ту емоцію, яка у вас асоціюється з вибраним образом. Можливо, ви хочете бути романтичною та задумливою на фото, а може – зухвалою та грайливою. Не будьте скуті – розслабтеся по максимуму і постарайтеся поводитися природно.