Фотосесія з візажем

Фотосесія з візажем – це базова зйомка для будь-якої дівчини, щоб отримати чудові кадри та весело провести час. З початку ви потрапите в ласкаві руки наших візажистів (від трьох років роботи та постійною практикою у нашій студії). Візажист підбере саме той мейк, який підходитиме саме вам і врахує всі ваші побажання. Майте на увазі, що макіяж для фотосесії більш насичений, ніж повсякденний. Також є й інші нюанси. Тому для фотосесії завжди набагато ефективнішим є візаж, який робить професіонал.

Після візажу вас запросять до знімального залу, де фотограф реалізує всі ваші побажання щодо зйомки. Якщо таких не буде – фотограф створить реальність, ґрунтуючись на своєму досвіді. Ви можете не хвилюватися, у нашій студії працюють лише професійні фотографи, за плечима яких багато сотень зйомок.

І вже через 2 тижні ви зможете похвалитися відмінним результатом перед друзями та знайомими, перед родичами та підписниками вашої сторінки у соціальних мережах. За підсумком зйомки вийде близько 100 фотографій у світло- та кольорові корекції, які будуть надіслані вам на пошту. Ви виберете 7 фотографій, які ми відретушуємо та роздрукуємо для вас.

Ознайомитись з класифікацією та описом видів візажу.

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ФОТОСЕСІЇ З ВІЗАЖЕМ

Продумати образи, в яких ви хочете бути на зйомці або порадитися з візажистом, який вам дзвонитиме за кілька днів до фотосесії. Крім того, що ви проговорите з ним мейк, який ви хотіли б, візажист проконсультує вас і за стилістикою. Приклади фотографій, які вам подобаються, будуть не зайвими. Ви зможете показати їх фотографу перед зйомкою для того, щоб вийшов схожий результат вашої ідеї. Також фотосесія з візажем включає в себе близькі б’юті-знімки. Постарайтеся виспатися перед зйомкою, а також не зловживати алкоголем чи їжею напередодні.

ЯК ФОТОГРАФУВАТИСЯ НАФОТОСЕСІЇ З ВІЗАЖЕМ

Найкраща ваша прикраса – це чудовий настрій і бажання трохи дивувати 🙂 Щирі емоції, відкрита посмішка та іскорки в очах – запорука чудового результату будь-якої зйомки. Тому не потрібно чогось соромитися, боятися якогось засудження. Тільки позитив і лише гарні емоції.

  • Мені дуже сподобалась організація. Неймовірний макіяж з зачіскою. Приємний та професійний фотограф. А фото... які круті фото! Дуже дякую. Залишились тільки приємні емоції.
    Світлана
    Світлана
  • Дякую, фото неймовірні ))
    Софія Данилюк
    Софія Данилюк