Фотосесія з димовими шашками на природі


Механізми пам’яті такі, що їм потрібен спусковий гачок. Тобто ми запам’ятовуємо якийсь момент, але для того, щоб наш розумний мозок видав нам спогад – йому потрібна зачіпка, якийсь ключик. Наприклад, це може бути запах чи відчуття, елемент одягу чи смак. Щось, що змусить пам’ять витягнути з запорошеного куточка зовсім забутий спогад і заново відчути теплий промінь сонця на шкірі чи запах трави, враження від прогулянки чи тремтіння пальців у руці.

За статистикою, майже всі ми є візуалами. Тобто ми краще запам’ятовуємо картинки, ніж відчуття чи звуки. Саме тому для 70% із нас, якірами, які витягують яскраві моменти, можуть бути фотографії. Чим яскравіше фотографії, чим краще вони передають приємний момент життя – тим простіше візуалізувати ту ситуацію та обстановку, яка супроводжувала їхнє створення. А яскравіші фотографії, ніж фото з шашками, вигадати складно.

Фотосесія з шашками, фотосесія з димами, зйомка з кольоровими димами – цей вид зйомки має безліч назв. Незмінним залишається лише яскравий, яскравий, “смачний” результат, який хочеться переглядати знову і знову.

Ми давно задумали фотосесію з шашками і нарешті готові запропонувати її вам. Ви вибираєте барвисте місце в Києві і в узгоджений час зустрічаєтеся там з фотографом, який зробить безліч чудових фотографій.

Протягом 7-ми робочих днів ви отримаєте всі вдалі кадри, а 10 фотографій на ваш вибір будуть відретушовані та роздруковані.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

Як підготуватися до фотосесії з шашками

Найголовніше – продумайте місце, де ви хотіли б провести зйомку. Якщо немає ніяких припущень, то це не проблема, ми це зробимо разом. Виходячи з місця вже підбиратиметься образ і включатиметься фантазія. Наприклад: пляж Труханового острова – купальник. Або якщо це буде парк біля пам’ятника Батьківщині-матері, то краще зупиниться на сукні чи джинсах. Варто подумати і про візаж під образ та місце. Замовити його ви можете у нас або зробити самостійно, але він точно не завадить.

ЯК ФОТОГРАФУВАТИСЯ НА ФОТОСЕСІЇ З ШАШКАМИ

Будьте максимально природні та відкриті. Це і є основний секрет будь-якої успішної фотосесії 🙂 Чим кращий ваш настрій, тим краще виходить результат. Забувати про основні пози не варто, тому ми підготували для вас гайд, який може бути гарною підказкою в процесі зйомки.