Бізнес фотосесія у Києві

Сьогодні послуга ділова фотосесія у Києві користується великою популярністю. У наш час діловий портрет і корпоративний портрет — це необхідність кожної ділової особи і кожної компанії, адже може використовуватися як ефективний маркетинговий інструмент. Колективні корпоративні портрети можна розмістити на сайті компанії та у соціальних мережах, щоб підняти рівень довіри до підприємства з боку клієнтів.

Діловий портрет — запорука вашого успіху

Замовляючи портрет у діловому стилі, ви замовляєте складову вашого іміджу ділової людини. Бізнес-портрет може підкреслити ваші переваги в очах клієнтів, партнерів, конкурентів, створити потрібний вам образ. Насамперед такий вид зйомки спрямований на те, щоб представити людину як успішну та респектабельну.

Ви можете обрати будь-який з 9 студійних залів та 1 вуличної локації нашого СПИСКА локацій. Якщо ви захочете провести зйомку в будь-якому іншому місці — ми намагатимемося усе організувати.

Також вас може зацікавити Предметна фотосесія, Чоловіча фотосесіядля просування особистого бренду, або Зйомка одягу для вашої компанії.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Так же вы можете ознакомиться с порядком работ и сроками получения фотографий ЗДЕСЬ, с описанием дополнительных услуг ЗДЕСЬ.

Вы всегда можете сделать подарок в виде этой фотосессии близкому человеку и заказать Подарочный Сертификат.

Тонкости фотосессии деловой женщины

Фотосессия деловой женщины — это создание фотографий, акцентирующих внимание одновременно и на деловых качествах, и на вашей естественности. Эти две составляющие очень важны для получения гармоничного образа бизнесвумен.

Если говорить об аксессуарах, то лучшим дополнением станут серьги, цепочка на шею и/или брошь в сдержанном стиле. Цвет деловой одежды должен выгодно оттенять лицо и сочетаться с оттенком волос. Насыщенный макияж — не подходящий вариант. По вашему желанию наши визажисты создадут мейкап, гармонирующий со всеми деталями образа.

Особенности мужского делового портрета

Успешный мужской бизнес-портрет создается не за 5 минут. Будьте готовы выделить несколько часов на весь процесс. Также старайтесь вести себя естественно перед камерой — безэмоциональные и статичные снимки не являются показателем вашей серьезности как руководителя или квалифицированного специалиста.

Вам может понадобиться укладка волос (особенно если съемка планируется на улице) и грим/нанесение косметики. Осветительные приборы придают коже излишний блеск, а этого важно избежать.

Обратившись в нашу студию, помните: вы в руках профессионалов, значит результат будет на высшем уровне!

Як підготуватися до бізнес фотосесії

Перш ніж замовити у фотографа бізнес портрет, визначтеся з місцем проведення зйомки. Локацією може стати як студія, так і ваш офіс – якщо він виглядає сучасно, а інтер’єр може наголосити на статусі ділової людини.

Важливо правильно підібрати одяг для створення ефектного образу для фотосесії з бізнес-портретом. Все залежить від ідеї фотозйомки. Для чоловічої ділової фотосесії часто обирають строгі костюми чи смокінги, а для фотосесії ділової жінки – комплект зі спідниці та піджака чи стильний брючний костюм. Представникам сильної статі можна також одягнутися у штани та сорочку у стилі casual. Кольорова гамма для ділового образу – спокійна, стримана, найкраще використовувати класичні тони (чорний, сірий, темно-синій, бежевий, білий).

Важливо, щоб кожна річ гармоніювала з іншими елементами образу. Найкраще звернутися за професійною допомогою до стиліста та візажиста, які допоможуть створити стильний образ. У студії Frontpage ви можете скористатися послугами фахівців-стилістів, щоб ваш лук для фотосесії у діловому стилі в Києві вийшов справді вдалим.

Для фотосесії у стилі бізнес леді можна використати одразу кілька образів. Для цього візьміть із собою два-три комплекти одягу.

Як фотографуватися на діловій фотосесії

Бізнес фотосесія у студії має продемонструвати вашу індивідуальність. Тому вам потрібно показати на камеру ті риси, які відбивають ваш діловий імідж. Постарайтеся виглядати зосередженим, задумливим, відкритим, чарівним чи романтичним – залежно від того, який образ ви хочете створити в очах оточуючих. Розслабтеся, щоб виглядати природно і не вийти затиснутим на фото.

Ключова особливість бізнес портрета

Ви можете використовувати бізнес-портрет або знімки фотосесії колективу будь-де, починаючи від веб-сайту вашої компанії та сторінок у соціальних мережах, і закінчуючи рекламними поліграфічними матеріалами та корпоративними календарями. Фотоматеріали з корпоративної фотозйомки — це маркетинговий інструмент, який допоможе створити той імідж для вашої компанії, який ви бажаєте.

Замовте бізнес-портрет або корпоративну фотосесію у студії Frontpage, і ви залишитеся задоволені результатом на 100%. У нас працюють професійні фотографи, ретушери, стилісти та візажисти – справжні майстри своєї справи. Ви можете обрати оригінальну інтер’єрну зону з тих, які є у наших залах у студії, або запропонувати свій варіант локації для зйомки у Києві. Також є можливість взяти напрокат необхідний одяг та аксесуари або замовити послуги стиліста. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому виконуємо замовлення до 10 календарних днів.