Повний курс “Макіяж для себе” – 5 занять по 2 години

Тема: Базовий, денний, коктейльний та вечірній макіяж.
Теорія + практика.
Цей курс підійде для всіх, хто хоче стати професіоналом у виконанні власного макіяжу як повсякденного, так і вечірнього.
Зрозуміти, як вирішити проблему можливих недоліків (навислі повіки, червоні очі, кола під очима).

1. Базовий макіяж:
– Визначення типу зовнішності. Огляд косметичних засобів. Косметичка.
(Мінімальний набір кистей та косметики для макіяжу. Розбір косметичних засобів, визначення продуктів “must have”. Визначення колірного типу та зон корекції для макіяжу. Бази під макіяж. Правила вибору та нанесення тонального засобу: текстура, щільність та відтінок. Пудра, рум’яна, бронзатор -правильне нанесення, підбір відтінків).

– Корекція особи. Брови. Робота з вадами.
Ідеальна форма та колір брів. Моделювання обличчя за допомогою світла та тіні, корекція форми. Сухі та жирні коректори. Корекція недоліків зони під очима (синці, відтінки, зморшки, втома, червоні очі…)

2. Експрес макіяж. Стрілки. Губи.
Макіяж за 10 хвилин із правильною розстановкою акцентів. Правила побудови стрілки відповідно до форми ока. Колірні варіанти макіяжу губ, корекція асиметрії.

3. Денний (Діловий) макіяж.
Особливості виконання відповідно до колірного типу зовнішності. Підбір кольорової гами для макіяжу. Правила нанесення та розтушовування тіней. Послідовність нанесення косметичних засобів. Поширені помилки.

4. Вечірній (коктейльний) макіяж.
Варіанти вечірнього макіяжу. Робота із насиченими відтінками, контроль інтенсивності. Розміщення акцентів. Поширені помилки.

5. Smoky eyes.
Техніка правильного нанесення та тушування тіней для створення гарного димчастого ока. Накладні вії/пучки. Поширені помилки.

Портфолио по мейк апу визажистов студии Frontpage
Портфолио по мейк апу визажистов студии Frontpage
Портфолио по мейк апу визажистов студии Frontpage
Портфолио по мейк апу визажистов студии Frontpage
Портфолио по мейк апу визажистов студии Frontpage
Гайд как выбрать тушь для ресниц, девушка, Алиса Постникова, на черном фоне, близкий портрет