Love story – фотосесія для закоханих у Києві

У фотостудії Frontpage можна замовити Love story фотосесію на природі — популярний сьогодні вид фотозйомки для закоханих пар. Ми можемо запропонувати вам гарні локації для створення незабутніх знімків – територію Межигір’я, Ботанічний сад, Пішохідний міст, київські набережні. Стильна фотосесія пари на вулиці подарує вам безліч позитивних емоцій.

Що таке фотосесія Love Story

Love story на природі – це не звичайні знімки, а художня фотозйомка, в процесі якої створюються сюжетні фотографії. Тобто фотограф “пише” історію закоханої пари. У центрі сюжетної зйомки — хлопець та дівчина, чоловік та жінка, а також їхні взаємини. Такий вид фотосесій передбачає індивідуальний підхід та унікальність знімків. Зазвичай фотографування лав сторі проводиться на вулиці у гарному, романтичному місці.

Оформити
Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

Як підготуватися до фотосесії Love Story

Для фотосесії лав сторі на природі потрібні цікаві ідеї для сюжету та гарне місце. Заздалегідь подумайте — можливо, ви хотіли б зняти вашу романтичну історію у фотографіях на тому місці, де ви познайомилися або де любите гуляти. Також продумайте варіанти одягу – краще взяти з собою відразу пару комплектів для різних образів. Прослідкуйте, щоб одяг хлопця та дівчини поєднувався один з одним. Наприклад, одягніться обидва у спортивному чи романтичному стилі.

Як фотографуватись на фотосесії Love Story

Щоб фотосесія пари на природі вийшла вдалою, хлопець та дівчина мають виглядати невимушено та почуватися розкуто. При цьому потрібно налаштуватися на романтичний лад, щоби знімки були чуттєвими, зворушливими. Для цього ви можете провести зйомку у звичних для вас умовах – наприклад, на вашій дачі або у звичному парку.

Ключова особливість фотосесії Love Story

Фотосесія love story на природі – відмінний матеріал для відеоролика на пам’ять або для весільної книги, а також відмінний варіант подарунка на весілля чи на річницю. Часто молоді пари замовляють таку фотографію перед одруженням, а потім показують фото гостям на великому екрані під музичний супровід. Вам буде приємно через багато років переглядати ці знімки, вдаючись до романтичних спогадів.

Замовте фотосесію лав сторі в студії Frontpage, і ви залишитеся задоволені результатом зйомок на 100%. У нас працюють справжні професіонали своєї справи — не лише фотографи, а й ретушери, стилісти, візажисти.