НА ЩО ВАРТО ЗВЕРТАТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ МАКІЯЖУ НА ВЕСІЛЛЯ

Весілля — це щаслива подія, яка в ідеалі відбувається один раз у житті кожної дівчини. І, звичайно ж, у цей день хочеться бути справжньою королевою.

У першу чергу важливо підкреслити той факт, що наречена має виглядати природно та привабливо. Тому головна концепція весільного макіяжу — взяти природні кольори і зробити їх яскравішими.

Отже, давайте визначимо, що і як потрібно робити, а чого взагалі не можна допускати у весільному макіяжі.

Є особливість у макіяжі для фото. Він повинен бути яскравішим для відмінної картинки. Складність у тому, що наречена має виглядати ідеально і в житті, і на фото.

НЕ МОЖНА:

1) використовувати текстури зі світловідбивальними частинками;

2) використовувати засоби з мерехтливими частинками.

У житті з ними ви можете виглядати прекрасно, але на фото (особливо зі спалахом) частинки будуть сяяти, і всім здаватиметься, що ви прилетіли з Марса.

ВАЖЛИВО використовувати тільки матові текстури.

МАКІЯЖ ПОВИНЕН БУТИ СТІЙКИМ:

Дуже важливо використовувати стійкі текстури. Не тільки тому, що попереду довгий день. Наречена може на весіллі заплакати, і вона повинна бути впевнена, що все в макіяжі залишиться ідеально.

МОДНІ ТРЕНДИ У ВЕСІЛЬНОМУ МАКІЯЖІ — НЕ РЕКОМЕНДУЮТЬСЯ!!!

Коли робите макіяж, не намагайтеся потрапити в тренди. Адже весільні фотографії залишаться з вами на все життя. Тренди змінюються. Загалом, те, що в моді зараз, через десять років уже не буде таким, а те, що зараз виглядає просто нормально, через десять років може виглядати жахливо. Це означає, що весільний макіяж повинен бути витриманий у класичному стилі. Він поза часом.

ПРОБНИЙ МАКІЯЖ

Обов’язковий, але його не можна проводити занадто рано. Оптимально спробувати весільний макіяж за місяць до свята. Тоді ви вже знаєте, що вдягнете, яким буде букет, і ваша шкіра вже не повинна змінюватися. Як і будь-який макіяж, весільний макіяж нареченої починається з догляду за шкірою, а не з коригування тону.

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ:

Шкіра під макіяжем повинна бути ідеальною, але при цьому виглядати природньо, а не як маска. Ми готуємося до весілля, а не до карнавалу.

Забудьте про солярій! Солярій може спровокувати появу запалень на шкірі. До того ж, після нього тональна основа, яку ви обрали на репетиції макіяжу, вам може вже не підійти. Тому краще цього не робити. Взагалі, будь-які експерименти можна робити не пізніше, ніж за два тижні до весілля. Також не робіть процедуру відлущування, пілінги або щось подібне. Реакція вашої шкіри може бути непередбачуваною, і тоді в день весілля можуть виникнути проблеми. Робіть корекцію брів заздалегідь. Принаймні, не пізніше, ніж за п’ять-сім днів до весілля. Якщо щось піде не так, буде вже пізно виправити навіть макіяжем. У останні дні до весілля не допускайте жодних змін у зовнішності!!!

ЗВОЛОЖЕННЯ ШКІРИ:

  1. Не використовувати надто багато зволожувального засобу (макіяж повинен бути стійким весь день)
  2. Не використовуйте продукти, у складі яких є силікон (він не дає шкірі дихати, не виглядає свіжо і буде сповзати протягом дня, і ваш макіяж буквально впаде з вас)
  3. Якщо ваша шкіра в T-зоні більш жирна, то на сухих ділянках обличчя можна застосувати більш щільний і сильно зволожувальний крем, а T-зоні необхідний крем, в основі якого вода. Також після нанесення можна взяти спонж і промокнути зайві зволожувальні засоби.

ВАЖЛИВА ПОРАДА ПЕРЕД НАНЕСЕННЯМ КРАСИВОГО ВЕСІЛЬНОГО МАКІЯЖУ — якщо ви наносите його самостійно, це потрібно робити при природному освітленні.

ПЕРШИЙ КРОК — ВИБІР ТОНАЛЬНОЇ ОСНОВИ ПІД МАКІЯЖ:

Основа завжди повинна бути з жовтим підтоном і ніколи — з рожевим, незалежно від кольору вашої шкіри. Перевіряти основу можна на лобі або під вилицею. Той колір, який зіллється з шкірою, ваш. Не пробуйте основу на руках!!! Текстура тональної основи повинна відповідати типу вашої шкіри, щоб максимально непомітно виглядати на обличчі. Основа повинна бути стійкою і не створювати ефекту маски.

ЗА ПОТРЕБИ НАНОСИМО КОРЕКТОР, ЯК НАСТУПНИЙ КРОК.

Коректор приховує недоліки шкіри за допомогою кольорокорекції. На відміну від консилера, коректор має більш легку прозору структуру і випускається у широкій кольоровій палітрі. У кожного кольору – своє призначення у справі корекції недоліків зовнішності.

Так, наприклад, зелений коректор замаскує червоні прищі та проступили капіляри, алергічний висип і сонячні опіки. Жовтий коректор, і помаранчевий – застосовується для корекції фіолетового відтінку синців під очима, а також синюватих прожилок проступили вен. Якщо ж синці на шкірі обличчя чомусь набули зеленуватого тону, допоможе рожевий коректор. Фіолетовий або блакитний коректор приховає сліди від старих укусів комах і замаскує помаранчеві розводи після невдало нанесеної автозагару. Автозагар напередодні весілля – дуже погана ідея. Коректор білого кольору допоможе досягти фарфорового ефекту шкіри обличчя і у суміші з іншими коректорами створить відтінок маскувального засобу, ідеально підходить для твоєї шкіри. Рожевий або червоний – позбавить від землистого кольору обличчя, особливо у разі зрілої або старіючої шкіри. З коричневими пігментними плямами впорається коректор лілового відтінку.

ПІСЛЯ КОРЕКТОРА НЕОБХІДНО НАНЕСТИ КОНСИЛЕР.

Консилер зазвичай має щільну непрозору структуру тілесного кольору. Його завдання – щільним шаром замаскувати недоліки шкіри. У склад консилера часто входять вітаміни, дезінфікуючі засоби та антиоксиданти, завдяки яким консилер може трохи освітлити пігментні плями і підсушити запалений прищик. Консилер зі світловідбивними частинками приховає дрібні зморшки на обличчі.

Якщо ж потрібно зробити обличчя більш рельєфним і підкреслити його переваги, достатньо висвітлити деякі його ділянки за допомогою консилера на пару тонів світліше шкіри і тонального крему.

Консилер слід підбирати тон-в-тон з шкірою або трохи світліше. Тільки не пробуй тон консилера на зап’ясті руки, оскільки відтінок шкіри в цьому місці не збігається з кольором обличчя. Намагайся вибирати консилер при денному освітленні.

Тон шкіри можна вирівняти за допомогою BB-крему. А потім нанести трохи тонального засобу. Наносити BB-крем потрібно, починаючи з носа.

У день весілля важливо також вирівняти тон шиї, декольте і навіть вух. В іншій ситуації цього можна і не робити. Досягти цього можливо за допомогою основи того ж відтінку, що був використаний на обличчі.

ДРУГИЙ КРОК — ПУДРА

Ніколи не використовуйте спеціальну прозору пудру. Вона завжди псує макіяж, бо стає сірою!!!!

Переборщувати з пудрою теж не варто:

Не потрібно напудрюватись так, щоб виглядати як випічка. Але трохи пудри завжди необхідно, особливо на ті області обличчя, де може з’явитися блиск. І під очі.

І тільки після нанесення пудри тонким пензликом потрібно замаскувати всі почервоніння на обличчі тональним кремом. Пудра допоможе крему бути більш стійким. Закріпити результат необхідно знову за допомогою пудри.

Після всіх цих маніпуляцій шкіра має виглядати бездоганною, але не перевантаженою.

ТРЕТІЙ КРОК — БРОНЗІРУЮЧІ ЗАСОБИ

Їх потрібно наносити не тільки на обличчя, а й на зону декольте, плечі, шию.

При використанні бронзерів на обличчі важливо не робити чітких контурів (часто їх наносять, втягуючи вилиці, на отримані «впадини»):

Не робіть контури. Ви не зміните форму обличчя. Макіяж — не фотошоп. Це на фото можна робити чіткі контури обличчя, але в житті ви рухаєтесь, і все може виглядати по-різному. Обличчя з чітким контуром у динаміці здається брудним.

Бронзер наносять там, де сонце торкається шкіри. Посміхніться і нанесіть його на верхню частину щік.

ЧЕТВЕРТИЙ КРОК — ГУБИ

Після того, як тон шкіри готовий, пора приступати до кольору. Перше завдання — макіяж губ. І відразу питання: що краще вибрати — помаду чи блиск?

Краще помада. А якщо вам подобається блиск, його можна трохи нанести поверх помади. Адже вам потрібно виглядати бездоганно, а помади більш стійкі. Тому вибір має бути завжди за помадою, а блиск — за бажанням.

Колір помади має додавати свіжість макіяжу. Вибирати його потрібно з урахуванням цього. Також важливо врахувати, якого кольору у вас буде букет — тому що він може поєднуватися з кольором помади.

Помада повинна бути того ж тону, що і ваші губи, але трохи яскравіша. Губи повинні виглядати натурально.

Зараз багато наречених вибирають червоні губи. Це теж красиво, особливо якщо у вас букет із червоних троянд. І це дуже романтично. Тож не варто боятися яскравих кольорів.

Не варто наносити на губи тональну основу — це може висушити шкіру губ, і вони виглядатимуть не надто привабливо.

Олівець для губ краще наносити після помади! Або перед помадою, але по всій поверхні губ, а не тільки контур.

Якщо ви використовуєте олівець до помади, знайте, що відбувається? Ви п’єте напої, розмовляєте, помада стирається, а контур залишається!

П’ЯТИЙ КРОК – РУМ’ЯНА!

Слідом за помадою — нанесення рум’ян. Це важливо, тому що рум’яна мають бути з помадою в загальних відтінках і повністю з нею гармоніювати.

Спосіб нанесення рум’ян простий — посміхніться і нанесіть на яблучка щік.

Щоб рум’янець виглядав більш природно, його можна «вбити» у шкіру пензлем з тональною основою. Рум’яна обов’язкові!!!

У весільному макіяжі важливо все: і очі, і губи.

Очі — це чіткість. Губи — яскравість. І ще в макіяжі важливі брови.

ШОСТИЙ КРОК – БРОВИ!!!

Олівцем для брів необхідно уривчастими (не суцільними) штрихами додати кольору там, де є просвіти.

Я люблю працювати з бровами. Адже вони «завершують» обличчя. Без брів ніхто не виглядає добре. Тож щодо брів не повинно бути трендів. Брови завжди повинні бути підкреслені.

СЬОМИЙ КРОК – ОЧІ!

Завершальний етап — макіяж очей.

Чому саме його варто робити останнім:

Якщо ви почнете з очей, ви ризикуєте зробити їх занадто яскравими. А коли основний макіяж уже готовий, він сам підказує, якої інтенсивності має бути макіяж очей.

Тіні для очей вибирайте натуральних відтінків.

Ніколи не використовуйте рожеві тіні, і все, у чому є червоність — буде здаватися, що ви плачете. Іноді нареченим подобається робити Smoky eyes. Головне, щоб вони не були чорними. І до того ж, коли Smoky eyes вийдуть з моди, ви подивитесь на картинки і будете не в захваті. Тому для очей краще тонка класична підводка. Краще використовувати тіні одного відтінку — сіро-коричневого — у двох текстурах — кремовій та сухій. Спочатку нанести кремові — вони дуже стійкі. Причому, під них не потрібно наносити базу. А сухі тіні наносяться як контур, роблячи погляд глибшим.

Найважливіший етап — підводка для очей.

Підводка завжди має бути темніше кольору очей. Але чорна підводка для світлих очей буде перебором. Тому варто вибрати темно-коричневу. Кольорову підводку — рожеву, блакитну — для весілля краще не використовувати.

За допомогою підводки спочатку від внутрішнього куточка до зовнішнього малюється контур лінії, а потім заповнюються всі пробіли. Дуже важливо, щоб між віями та лінією підводки не було просвітів.

Де закінчити лінію підводки?

Уявіть, що якщо ви проведете лінію від нижніх вій, вона повинна з’єднатися з лінією підводки. Якщо ви перервете лінію занадто рано, очі стануть візуально меншими.

За допомогою чорного олівця ми прорисовуємо контур верхньої повіки зсередини (забарвлюємо верхню слизову).

Так чорний колір робить очі яскравішими, але при цьому виглядає м’яко.

Завершальна стадія макіяжу — нанесення туші.

Головне, щоб туш була водостійкою, адже ви можете заплакати. Також туш завжди має бути чорною, а не кольоровою. Цього дня потрібно бути елегантною, а не веселою.

Коричнева туш теж не підійде. Очі з нею виглядають почервонілими. Навіть у реальному житті коричнева туш підходить хіба що шотландським дівчатам із рудим волоссям. До того ж, коричнева туш не дає тієї чіткості, яка необхідна.

На нижні вії туші потрібно зовсім небагато:

Очі не повинні виглядати як крила метелика.

Якщо у очей опущені куточки, якщо ви дуже втомилися і у вас дуже сильні синці під очима, туш на нижніх віях взагалі не рекомендується використовувати!!!

У макіяжі очей є ще одна деталь — можливість використовувати накладні вії:

Головне не переборщити. Вії не повинні бути не природними, можна вклеювати тільки пучки в куточки ока, це виглядає дуже природно.

І на цьому макіяж можна вважати завершеним.

Чим же поправляти макіяж протягом дня — пудрою чи матуючими серветками?

Серветками. Адже якщо ви наносите поверх пожирнілої шкіри багато пудри, вона виглядатиме як тісто, і її колір зміниться. Тож спочатку потрібно промокнути серветкою, а потім трохи пройтися пудрою по носу та чолу, де може з’явитися блиск.

Будьте досконалими і природно прекрасними у такий важливий день вашого життя!

Завжди і з задоволенням допоможу зробити для вас найкращий макіяж для такої особливої події!

Візажист студії, стиліст по зачіскам, кваліфікований майстер — викладач у brow індустрії —Жанна Романюк.

Записатися на пробний весільний мейк ви можете зателефонувавши або написавши нам.

Love Story на природе, портфолио Надежды Ищенко