Фотосесія для вагітних у студії у Києві

Фотосесії для вагітних у студії дарують чудову можливість сфотографувати найзворушливіші моменти в очікуванні вашого маленького дива. А сам процес зйомки подарує майбутній мамі безліч позитивних емоцій.

Дуууууже рекомендуємо проводити фотосесію для вагітних до 32 тижня вагітності.

Що таке фотосесія для вагітних у студії

Студійна фотосесія для вагітних у Києві – це чудова можливість отримувати красиві професійні знімки, незалежно від погодних умов за вікном. У студії є відповідні інтер’єри та реквізит, а також освітлення, необхідне для ідеальних фото. Фотосесія для вагітної у студії підійде вам цілий рік незалежно від пори року та погоди у Києві.

Ви можете вибрати будь-який з 10 студійних залів та 1 локації просто неба з нашого СПИСКУ локацій. Якщо ви хочете провести зйомку в будь-якому іншому місці – ми все організуємо.

Оформити Подарунковий сертифікат на фотосесію

Також ви можете ознайомитися з порядком робіт та термінами отримання фотографій ТУТ, з описом додаткових послуг ТУТ.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині та замовити Подарунковий сертифікат.

Як підготуватися до студійної фотосесії для вагітних

Вирушаючи у фотостудію для вагітних подбайте про охайний зовнішній вигляд. Обов’язково потрібен акуратний манікюр, чисте волосся, свіжий одяг. Перед проведенням фотосесії для вагітних у студії подумайте, в якому образі ви хочете постати. Для легких та повітряних луків вибирайте речі світлих пастельних відтінків. Це може бути сарафан з тканини, що струмує. Для створення “затишних” знімків надіньте гарне в’язане плаття або светр.

Як фотографуватися на фотосесії для вагітних

Ідея вдалої фотосесії вагітності в студії полягає в акценті на животик, що округлився. Можна також провести фотосесію для вагітних з чоловіком у студії, тоді фото вийдуть ще зворушливішими. Нехай ваш чоловік притискає долоні до вашого живота – це буде виглядати дуже мило. Головне – триматися природно і невимушено, начебто фотограф непомітно спостерігає за вами.

Ключова особливість фотосесії для вагітних

Щоб одержати гарні студійні фото вагітних, потрібно добре підготуватися до зйомки — подумати над ідеєю, визначитися з варіантом локації, продумати образ, підібрати одяг. Зате потім ви будете дивитися на знімки і вдаватися до приємних спогадів довгі роки. Колись ви покажете ці фото своєму малюкові, і він напевно їх гідно оцінить.

Замовте фотосесію для майбутньої мами у студії Frontpage та отримайте знімки максимально швидко – ми виконуємо кожне замовлення до 10 днів. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому не затягуємо з результатом зйомок. Ви можете замовити послугу як для себе, так і подарунок. Напевно, ваша подруга, сестра або інша близька людина гідно оцінить такий приємний презент.

Більше інформації ви можете знайти ТУТ. Так само ви можете замовити зйомку вагітних на вулиці.