Макіяж у стилі 80-х: як повторити в наші дні?

80-ті — це стиль диско. У макіяжі не обійтися без яскравих відтінків (аж до неонових) та блиску, причому це може бути і безкомпромісний дзеркальний глянець, і пустотливе мерехтіння гліттера. Тоді зовсім не соромилися поєднувати все це разом: на повіках могла бути кольорова підводка, на губах — помада сміливих відтінків, на щоках — «убивчий» рум’янець. Сьогодні зовсім не обов’язково слідувати цьому тренду буквально. Можна додавати до свого звичного макіяжу б’юті-елементи, які виглядатимуть красиво і сучасно, а не як нафталіновий відголосок минулого.

Треба розуміти, що такий макіяж підходить лише для вечірнього виходу, свят, нічних клубів, тематичних вечірок, але ніяк не для повсякденної роботи в офісі. У світлі сучасних тенденцій слід виділяти щось одне: або очі, або губи. Індустрія краси надає нам масу засобів декоративної косметики для створення такого образу, який підійде для конкретного випадку.

Якщо ви хочете створити образ з ретроелементами 80-х, то відкиньте скромність і налаштуйтеся на те, що обирати доведеться лише яскраві, зухвалі відтінки. Обмежень немає: це може бути електричний синій, канарковий жовтий, морквяно-рудий, колір свіжоскошеної трави або салатовий, фуксія та рожевий неон.

Чим сміливіше, тим краще — у контексті стилю 80-х це доречно. Правда, якщо ви не збираєтеся робити макіяж 80-х у чистому вигляді, обмежтеся одним або парою акцентів. Нехай це будуть мерехтливі гліттером стрілки або, наприклад, глянцева помада, доповнена яскравим рум’янцем.

Експериментуйте!

Завжди і з задоволенням допоможу зробити ваш образ незабутнім. Візажист студії, кваліфікований майстер — викладач у makeup&brow індустрії — Жанна Романюк