Як вибрати макіяж під різні стилі одягу

Необхідність зробити гарний макіяж (під цим поняттям я маю на увазі макіяж “на вихід”) у більшості жінок викликає легке запаморочення, а в деяких випадках і добре помітну тремтіння в колінах. І однією з причин цього є необхідність правильно підібрати макіяж під одяг, щоб вийшов гармонійний і цілісний образ, який виглядатиме “смачно” і гідно.

З такою головоломкою досить просто впоратися досвідченому візажисту-стилісту, але й для них трапляються “задачі із зірочкою”. А що вже говорити про дам, які в повсякденному житті користуються лише тушшю і блиском для губ!

Є кілька загальноприйнятих правил вдалого поєднання макіяжу з одягом. Їм здебільшого слідують успішні дизайнери та стилісти зі світовим ім’ям.

Мода

Отже, перше правило… Мода модою, а фарбуватися потрібно виходячи з індивідуальних особливостей. Тому при виборі декоративної косметики не варто вибирати ті відтінки, які вважаються наймоднішими. Якщо Ріанна вийшла на червону доріжку у чудовій сукні кольору бордо та яскраво-червоними тінями, зовсім не факт, що і нам з вами це підійде.

Напевно, в інтернеті ви не раз зустрічали приклади до неподобства невдалих макіяжів зірок. Зазвичай це відбувається тому, що багато знаменитостей (або ж їхні візажисти) сліпо слідують модним тенденціям, не враховуючи індивідуальні особливості. Ось і виходить, що ми потім пересилаємо один одному смішні фото з різних премій і фестивалів і ще довго дивуємося з цього приводу.

Створюючи свій образ, враховуйте особисті параметри, а саме: риси обличчя та кольоротип; привід, з якого вся краса створюється: коктейльний макіяж, вечірній або, можливо, діловий; час доби та освітлення.

Акценти

Припустимо, що ви хочете підібрати макіяж під червону сукню. Не будемо вдаватися в деталі і опустимо розбір теми про відтінки червоного. Спробуємо зробити правильний вибір. Звичайно, червона помада, підібрана приблизно в колір сукні – це безпрограшний варіант і класика вже багато десятиліть. Але якщо вам захочеться виділити очі, тут є один тонкий момент.

У макіяжі прийнято робити акцент на чомусь одному – або очі, або губи. Червона помада сама по собі вже досить яскравий нюанс, так що від дуже яскравих або темних очей доведеться відмовитися. Дуже доречно виглядатиме стрілочка різної форми та довжини, з урахуванням форми очей. Відповідно, чим виразніше будуть нафарбовані очі, тим спокійнішим має бути колір губ.

Але, як кажуть, немає правил без винятків. Сучасні дівчата все частіше воліють акцентувати увагу одночасно і на очах, і на губах. І я скажу: “А чому б і ні?”. Адже сучасний світ змінюється, і ми змінюємось разом з ним. Головне, щоб це було доречно та гармонійно.

Стиль

Погодьтеся, що вечірній макіяж зі стрілками та червоними губами у поєднанні зі спортивним костюмом або дуже простим повсякденним одягом викликатиме подив. Хоча… дивлячись яка фактура тканини і фасон… Але не будемо довго розмірковувати =) Отже, загальні правила звучать так. Макіяж має відповідати обраному вами стилю одягу. Якщо це вечірнє плаття, то й макіяж передбачається ошатний, можливо, з використанням накладних вій та яскравих кольорів тіней. А якщо джинси та біла футболка, то доречніше буде зробити ненав’язливий і легкий макіяж, який не буде “вибиватися” із загальної картини. Якщо ж у вас ділова зустріч або корпоративна фотосесія, то також не варто захоплюватися яскравими помадами і надмірним сяйвом. Можуть неправильно зрозуміти. =)

Справа йде трохи інакше, коли в гру вступають аксесуари. Добре подумайте, перш ніж надіти улюблені сережки або прикраси на шию. Адже це також один із значущих елементів образу, який може як помітно покращити, так і зовсім зіпсувати “лук”.

Наостанок хочу підсумувати, що перш за все, макіяж підкреслює природну красу жінки, а не її одяг чи вбрання. І пам’ятайте: вибирайте те, що вам до душі, але прислухайтеся до рекомендацій візажистів-стилістів.

Автор – Тронь Надія

Подбираем макияж к одежде 03
Подбираем макияж к одежде 02
Подбираем макияж к одежде 01