ЛОКАЦІЯ ДЛЯ ФОТОСЕСІЇ – ЗАЛ Facture

ЗАЛ «ФАКТУРА» – це просторе та стильне приміщення для фотосесії в Києві.
В залі представлені різноманітні фактури, тканинні фони, реквізит.
Денне світло забезпечують четверо великих аркових вікон. Вікна мають спеціальні ролети, які, у разі потреби, створюють ефект блекауту в залі.

Для ваших зйомок тут:
Зона зі світлою фактурною стіною, красивою дерев’яною підлогою, великим ліжком біля аркових вікон, сучасним журнальним столиком.
Ліжко мобільне, за потреби його можна легко пересунути.
Також в зоні є стелаж з різноманітними декоративними дрібничками та книжками, вазони з рослинами.

Зона майстерні з вінтажним столом, друкарською машинкою, мольбертами з картинами, фарбами й пензлями для створення творчих та «кіношних» фотоісторій.

Простора мінімалістична зона з темною матовою стіною та кріслом. Підійде для лаконічних зйомок, виразних портретів, коли зайві деталі не потрібні.

Зона з тканинними фонами та різноманітними стільцями.
Все! мобільне.

Зовсім різноспрямована локація, яка підійде практичним для всіх видів зйомок: як для Чоловічої фотосесії, так і для Фотосесії Вагітності. Все залежить тільки від вашого смаку.

У разі скасування броні передплата не повертається.

Сума оплати не зменшується під час запізнення або дострокового завершення зйомок.

Часом початку оренди фотостудії вважається час, на який було зроблено замовлення, незалежно від того, коли Ви прибули до студії.
Часом оренди студії вважається час, коли фотограф і всі учасники знімального процесу залишають студію, а не коли закінчується зйомка.