Що потрібно знати про креативний макіяж

Коли йдеться про креативний макіяж, цілком очікувано, що у кожного з нас уява малює свою особливу картинку. І в цьому його чарівність – він може бути абсолютно різноманітним. Це якраз той випадок, коли можна дати волю своїй фантазії, вигадати і втілити в життя що завгодно. Благо, зараз вибір засобів для реалізації навіть найсміливіших ідей величезний – гліттери всіх можливих і неможливих відтінків, стрази, вії з пір’ям, аквагрим та багато іншого. Навіть фото єдинорога можна з газети вирізати і кудись собі приклеїти. Чому б і ні? А іноді при створенні макіяжу в хід ідуть і такі, здавалося б, звичні нам речі, як фольга чи мереживо, але використовуються вони в абсолютно новій якості.

Звичайно, з таким макіяжем ви не підете на роботу чи гуляти з дитиною в парк, хоча… Ні, краще не ходити. Але знову ж таки, в цьому і фішка – ви приміряєте на себе новий образ, будь то героїня кінофільму, мешканка далекої країни з її дивовижними для нас звичаями або просто фантазійний персонаж. Ви зможете розкрити свій творчий потенціал самостійно або скориставшись допомогою професійного візажиста або художника боди-арту, який із задоволенням допоможе вам втілити ваші або свої ідеї в реальність.

Найчастіше вибір падає на креативний макіяж у кількох випадках. Як правило, це тематичні вечірки, сценічні образи і, звичайно, фотосесії, адже нам дуже часто хочеться зберегти на пам’ять щось незвичайне і особливе, подивитися на себе з іншого боку, ну і щоб подружки подивилися фото і ахнули.

Не варто забувати про те, що, незважаючи на можливість креативити і фантазувати з макіяжем, ваш образ все одно повинен залишатися цілісним. Варіант з «я надіну все краще відразу» тут теж не підійде. Обов’язково потрібно продумати всі деталі до дрібниць самому або звернувшись за допомогою до стиліста, адже зачіска, одяг, взуття, прикраси та аксесуари повинні доповнювати ваш образ, а не вибиватися з нього.

Хотілося б відзначити, що правило одного акценту актуально і при створенні креативного макіяжу. Не варто по всьому обличчю наклеювати стрази на фольгу, фольгу на мереживо, мереживо на пір’я, а потім ще зверху щедро посипати це все глітером і вирушати сяяти в об’єктиві фотокамери. Хіба що ви хочете, щоб подруги спочатку ахнули, а потім їм було про що поговорити у вашу відсутність. Потрібно пам’ятати, що навіть у найшаленішому образі все повинно бути гармонійно, і якщо ми малюємо, наприклад, метелика на обличчі, то нехай він буде один, а не ціла зграя, або в що вони там збиваються.

Яскраві кольори також вітаються, але нехай це буде один-два основних яскравих кольори, решта будуть менш яскравими і швидше допоміжними, а не вся веселка тут і зараз.

І ще, мабуть, найважливіший момент – вам має бути комфортно у вашому образі, вас нічого не повинно бентежити або сковувати, інакше навряд чи вийде повністю розслабитися на фотосесії, а це дуже важливо, щоб знімки вийшли максимально яскравими, природними і подобалися вам. Бажаю вам натхнення і можливості реалізовувати навіть найсміливіші ідеї! А ми завжди їх підтримаємо і з радістю допоможемо втілити!

Александра Нежмединова, візажист-стиліст фотостудії Frontpage