Боді-арт – ваше тіло як полотно для художника

Один із найпопулярніших нових напрямків розпису тіла – боді-арт. У нашій студії ви зможете створити незвичайний образ, що запам’ятовується, на фотографіях за допомогою всіляких малюнків на тілі або на обличчі. Майстер боді-арту допоможе втілити в життя будь-який задум і створити цільну та креативну композицію.

Ми підготували для вас три напрямки боді-арту:

Фейс-арт – це яскравий та барвистий малюнок, виконаний на обличчі спеціальними фарбами для шкіри. За допомогою фейс-арту можна надати вашому образу виразності та унікальності або повністю перевтілитися до невпізнання у будь-якого персонажа.

Боді-арт – це малюнки на тілі. У нашій студії ви зможете нанести будь-які малюнки, візерунки або композицію, яка покриє близько 30% тіла.

Боди-арт для беременных – очікування малюка – дуже трепетний період для майбутньої мами, пам’ять про який хочеться зберегти надовго. Щоб фотографії в цікавому положенні викликали ще більше усмішок та теплих спогадів, ми пропонуємо вам створити милий та зворушливий образ за допомогою боді-арту.

Як все відбувається?

Малюнок узгоджується з клієнтом заздалегідь. Клієнт може вибрати сам будь-який малюнок, і відправити майстру, або майстер може запропонувати вам варіанти. Нанесення малюнка на обличчі або тілі займає до 2-х годин (залежить від складності та площі нанесення малюнка). У роботі використовуються виключно професійні та випробувані фарби для боді-арту, безпечні для шкіри, на водній основі, сертифіковані. Фарби легко змиваються водою чи вологими серветками.